Як підключитися до Opera.

Opera - один з найбільш популярних браузерів в світі. Він володіє багатьма функціями, має відмінні риси інтерфейсу і управління, настройки безпеки. Він демонструє хорошу швидкість завантаження веб-сторінок. Браузер безкоштовний і простий в установці.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний файл Opera.
Інструкція
1
Скачайте останню версію програми на офіційному сайті opera.com, сайті opera.yandex.ru або будь-якому іншому (переконайтеся, що сайт надійний, а програми без вірусів). Інсталяційний файл програми має дозвіл .exe і зазвичай містить слово Setup у своїй назві. Двічі клікніть мишею по викачаного файлу. У віконці «Вибір мови установки» виберіть російську мову, натисніть ОК. У вікні майстра установки поставте галочку напроти пункту «Opera як браузер за замовчуванням» - «Далі».
2
Вас попросять прочитати і прийняти ліцензійну угоду, а потім почати стандартну установку або установку «за вибором». У другому випадку ви зможете зробити деякі настройки на свій розсуд. Виберіть папку, в яку буде встановлена програма. Зазвичай цей шлях виглядає так: C: \ Program Files \ Opera \.
3
Майстер установки запропонує вам додати значки Opera в меню «Пуск», на робочий стіл і в панель швидкого запуску - поставте галочки навпроти бажаних пунктів. Якщо ви багато користуєтеся інтернетом, то можете додати значок в панель швидкого запуску. Якщо в інтернет ви виходите зрідка, краще не засмічувати її, т.к. від кількості елементів у ній залежить швидкість завантаження операційної системи. Якщо ваш основний браузер якийсь інший, а Opera ви збираєтеся користуватися час від часу, можете не додавати її значок і на робочий стіл, а додати його тільки в меню «Пуск».
4
Зачекайте кілька секунд, поки установка завершиться. На вашому робочому столі, в меню «Пуск» або панелі швидкого запуску (залежно від Вашого вибору) з'явиться червоний значок браузера Opera у вигляді букви «О». Двічі клацніть по ньому, і відкриється «Експрес-панель Оpera». Тепер ви можете користуватися браузером.
Зверніть увагу
Версія браузера повинна відповідати вашій операційній системі.
Корисна порада
Щоб скачати файл Оpera в інтернеті, скористайтеся якимось іншим браузером для виходу в інтернет, наприклад, стандартним браузером Internet Explorer, який йде з операційними системами Windows.