Як очистити stringgrid.

StiringGrid - це спеціальний компонент, призначений для зберігання інформації у вигляді таблиці. Осередки StiringGrid можуть містити в собі як графіку, так і звичайні дані.
Інструкція
1
Відкрийте програму, якою користуєтеся для редагування таблиць StiringGrid .Для очищення вмісту всіх комірок StirngGrid використовуйте наступний метод: StiringGrid-> Rows-> Clear (); Також ви можете скористатися кодом наступним кодом, який виконує очищення StiringGrid: For i: = 0 to StringGrid1.RowCount-1 do StringGrid1.Rows [i] .Clear; Або: For i: = 0 to StringGrid1.ColCount-1 do StringGrid1.Cols [i] .Clear;
2
Зверніть увагу, що послідовність дій і застосування методів або кодів в чому залежить від того, який саме елемент StiringGrid ви хочете очистити - повністю таблицю, значення комірок і так далі. Також слід передбачити спочатку задані параметри, умови виконання операції і так далі, оскільки це досить складна тема для узагальнення.
3
У разі використання вами одного з методів для очищення StiringGrid уважно перевіряйте код на наявність помилок, намагайтеся також зберігати пунктуацію і стежити за дужками. Послідовність дій також може залежати від застосування StiringGrid в певному билдер і від того, яку мову програмування ви задіюєте в роботі.
4
Якщо при роботі з таблицями StringGrid ви часто стикаєтеся з певними складнощами, знайдіть літературу для програмістів Delphi, яка містить в собі інформаційний розділ про елементи і функції StringGrid. Також на цю тему ви можете знайти інформацію на спеціальних форумах, присвячених програмуванню на мові Delphi та інших ресурсах, призначених для програмістів. Не беріться за роботу з таблицями StiringGrid за відсутності мінімальних навичок володіння використовуваним вами мовою програмування, оскільки вам достатньо важко буде зрозуміти цю тему самостійно повною мірою.
Корисна порада
Читайте більше підручників з Delphi.