Як зробити фон для щоденника. фон для щоденника дощ.

Логічно, що деяким власникам інтернет-щоденників хочеться не тільки мати якісний зміст, але і красиве оформлення. Однак не завжди виходить зробити хороший фон блога, і доводиться користуватися стандартним. Насправді створити фон для свого щоденника не так складно, як може здатися.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Зробіть напівпрозорий фон . Скачайте і встановіть Adobe Photoshop. Якщо він у вас є, просто відкрийте новий документ і задайте в параметрах «Прозорість». Виберіть «Заливку» з варіантів, які є у вашому розпорядженні і залийте документ. Відрегулюйте рівень прозорості за допомогою функції «Opacity". Збережіть файл з розширенням PNG.
2
Виготовте напівпрозорий фон для щоденника на готового зображення. Скопіюйте картинку, яку хочете помістити для фон а і вставте у відкритий прозорий документ. Вищезгаданої функцією "Opacity" відрегулюйте рівень прозорості. Збережіть в якості PNG файлу.
3
Створіть фон в клітку для свого щоденника. Візьміть абсолютно будь-яку картинку, кольору з якої ви хочете мати в якості фон а свого щоденника. Працювати, зрозуміло, із зображенням знову ж доведеться в Adobe Photoshop.
4
Виберіть в інструментах «Горизонтальное виділення" і клацніть в будь-якому місці картинки. Натисніть «Редагувати», в який вийшов меню - «Визначити візерунок». Створіть новий малюнок.
5
Знайдіть інструмент «Заливка» і в його властивостях виберіть «Візерунок». Далі клікніть на збережений малюнок і отримаєте заливку. Дублюйте шар: в меню натисніть «Шар», далі «Створити дублікат шару». Зробіть трансформування на 90 градусів (неважливо в яку сторону). Поставте прозорість другого шару 50%. Зведіть заготовки та отримайте фон .
6
Використовуйте готовий фон для щоденника. Якщо, вам не хочеться морочитися зі створенням складних візерунків, а хочете просто зробити красиву заливку, тоді можна полегшити собі завдання. Виберіть фон із заготовок, представлених на проекті щоденника, і використовуйте його в блозі.
7
Відшукайте на просторах інтернету саме те зображення, яке ви б хотіли мати у себе в щоденнику, якщо стандартний фон вас не влаштовує. Далі, по можливості обробіть його в Adobe Photoshop (зміна розмірів, обрізка зображення, невелика гра з колірною гамою) і залийте отриману картинку в якості фон а свого щоденника.