Як переправити повідомлення.

Отримане на ящик або в соціальній мережі повідомлення потрібно переправити другові або колезі? Немає проблем. Пара кліків - і ваш лист відправиться потрібного адресата.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або телефон з можливістю виходу в інтернет.
Інструкція
1
Переслати повідомлення іншому адресату не викликає особливих труднощів. Якщо отриманий лист потрібно відправити у соціальній мережі, то вам потрібно спочатку відкрити розділ «Мої повідомлення». Зазвичай він позначається значком «конверт». Виберіть користувача, від якого було отримано повідомлення . Спочатку виділіть текст лівою кнопкою миші, потім скопіюйте його, вибравши опцію правої кнопки або використовуючи поєднання клавіш клавіатури Ctrl + Ins. Відкрийте листування з адресатом, якому необхідно відправити повідомлення . Встановіть в робоче поле курсор і вставте скопійований раніше текст. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші (пункт «Вставити») або одночасно натиснувши клавіші Ctrl і V. Наступний крок - відправка повідомлення. Для неї в залежності від сайту використовуються клавіші Enter або кнопка «Відправити повідомлення ».
2
Користувачам електронної пошти також не складе труднощів перенаправити повідомлення потрібного адресата. Зайдіть в свою поштову «ящик», попередньо ввівши логін і пароль для входу на сайт. На головній сторінці, де вказані всі ваші відомості про отримані і відправлених повідомлення, дані спаму і корзини, знайдіть потрібну папку з повідомлення м, яке належить переотправіть. Приміром, шукане лист знаходиться в папці «Вхідні». Клікніть посилання, щоб прочитати повідомлення . Далі виділіть потрібний текст, скопіюйте, виберіть пункт «Написати» і вставте в робоче поле потрібне повідомлення . Потім в адресному рядку вкажіть адресу одержувача листа (або знайдіть його в «адресній книзі») та натисніть «Відправити».
3
У випадку, коли потрібно відправити всі повідомлення повністю, необхідно лише натиснути на посилання «Переслати» (вона є і на початку листа, і в його кінці), вказати одержувача і відправити лист. У міру необхідності текст можна виправити. Після того, як повідомлення буде відправлено, перед вами відкриється сторінка зі звітом про доставку.
4
З телефону відправити sms- повідомлення можна, використовуючи спеціальну опцію «Переслати» і вибравши номер потрібного одержувача.