Як перебрати стійку. Як розібрати стійку на ваз 2112.

Амортизаційна стійка - це вузол, що складається з амортизатора, розташованого в гвинтовий пружині і ресори. Несправність амортизаційної стійки призводить до відчутного зменшення комфорту їзди як водія, так і пасажирів. Зняття і розбирання стійки є досить складною процедурою, довіряти яку рекомендується професіоналам. Однак якщо ви впевнені в своїх силах, можна спробувати перебрати стійку самостійно.
Вам знадобиться
  • - ключ на 19;
  • - «виколотка»;
  • - головка;
  • - ключ на 13;
  • - ключ на 27;
  • - ключі-шестигранники;
  • - зубило.
Інструкція
1
Зняття і розбирання амортизаторной стійки рекомендується проводити на підйомнику або оглядовій ямі. Перед тим, як перебрати стійку , її необхідно зняти. Існують два способи демонтажу амортизаторной стійки, кожен їх яких має свої плюси і мінуси. Перший спосіб дозволяє виконати роботу значно швидше, але має на увазі подальшу регулювання кутів установки коліс. Саме їм рекомендується знімати і розбирати телескопічні амортизаційні стійки. Другий - більш кропіткий, але не вимагає подальших регулювань.
2
І в тому і в іншому варіанті спочатку необхідно зняти заглушку верхньої опори і послабити з'єднання, використовуючи спеціальний ключ, що дозволяє утримувати шток. Від'єднайте рульову тягу.
3
При першому способі зняття стійки рекомендується помітити маркером положення регулювального болта. Незважаючи на те, що точно встановити кут розвалу колеса не вийде, відхилення значення буде мінімальним.
4
Відверніть гайку верхнього болта за допомогою ключа на 19 і головки. Використовуючи «вибивач», вибийте болт з металу. Зніміть нижній болт по аналогії.
5
Акуратно, уникаючи натягу гальмівного шланга, відведіть поворотний кулак. Відкрутіть кріпильні гайки верхньої опори і демонтуйте амортизаційну стійку .
6
Другий варіант передбачає зняття стійки разом з поворотним кулаком. При цьому гайки верхнього і нижнього кріпильних болтів, що з'єднують поворотний кулак зі стійкою, що не послаблюються. Це збільшує обсяг робіт - необхідно додатково зняти кульову опору, привід і гальмівний супорт.
7
Зніміть направляючу гальмівних колодок разом з супортом, гальмівний диск, вийміть зовнішній шрус. Відкрутіть болти кріплення, що фіксують верхню опору на кузові автомобіля. Демонтуйте стійку в зборі з поворотним кулаком.
8
Для того щоб перебрати амортизаційну стійку необхідно встановити на пружині дві стяжки. Розташуйте стяжки навпроти один одного таким чином, щоб вони зачіпляли по 5 витків пружини. Стисніть пружину, обертаючи гвинти стяжок. Переконайтеся в тому, що вона не тисне на опорні чашки.
9
Відкрутіть кріплення верхньої опори за допомогою ключа на 27. Для того щоб шток НЕ провертався, рекомендується притримувати його за допомогою шестигранника. Демонтуйте опору стійки.
10
Зніміть підшипник опори і верхню чашку. Демонтуйте пружину, буфер ходу стиснення, а потім - захисний чохол. Зніміть опору буфера, використовуючи зубило. Відкрутіть кріплення корпусу стійки за допомогою ключа. Приберіть гайку і витягніть шток з циліндром.
11
Злийте амортизаційну рідину. Ретельно промийте корпус і встановіть в нього амортизаційний картридж. Проведіть збірку в зворотній послідовності.