Як вставити картинку на сторінку сайту.

Зображення - невід'ємний атрибут оформлення сайту . З його допомогою можна значно полегшити розуміння матеріалів, представлених на web-сторінках, створити сприятливе враження на користувачів, а також зробити ресурс зрозумілим і зручним.
Вам знадобиться
  • - коди доступу до cms;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Підготуйте зображення для «заливання» на сайт: поправте яскравість/контрастність, слід регулювати розмір, усуньте дрібні недоліки, що псують загальне враження від картинки. Все це можна зробити за допомогою програми Adobe Photoshop або іншого графічного редактора, наділеним необхідним функціоналом.
2
Якщо на сайті використовується система управління вмістом, то зайдіть на правах адміністратора або редактора. Для цього буде потрібно ввести логін і пароль в панелі входу.
3
Завантажте картинку в папку, призначену для зберігання графічних матеріалів. Тепер ви можете її використовувати на сторінках сайту .
4
Перейдіть в папку матеріалів, виберіть команду, наприклад, «Додати» або «Редагувати». Перед вами відкриється панель управління зі значками. Поставте курсор на те місце на сторінці, в яке хочете помістити ілюстрацію.
5
Натисніть на «Зображення» - відкриється форма для завантаження графічних файлів. Виберіть об'єкт і задайте його параметри.
6
Збережіть отриманий результат і обов'язково подивіться, що вийшло в результаті. Можливо, вам захочеться щось змінити. Для цього правою кнопкою миші по графічному файлу і в меню виберіть «Властивості зображення».
7
Якщо немає можливості завантажити картинку на хостинг, то вставити ілюстрацію можна за допомогою посилання - в графі «Шлях» вкажіть адресу.
8
У мові html за вставку зображень відповідає тег . Зробити його фоновим зображенням для комірки таблиці дозволить зв'язка:
9
Перехід до перегляду повної версії зображення можна зробити за допомогою .