Як прискорити зростання вусів.

Гормональні зміни в період статевого дозрівання у хлопчиків вносять суттєві зміни в їх зовнішність. Дитячий пушок на обличчі змінюється більш жорстким оволосінням. Так поступово з'являються вуса і борода. Однак іноді це процес запізнюється і змушує молодика відчувати себе ще дитиною. Але прискорити це явище допомагає внутрішня стабілізація організму.
Інструкція
1
Статеве дозрівання хлопчиків супроводжується інтенсивним ростом кісткового скелета, м'язової маси, посиленим виробленням чоловічого гормону тестостерону. На всі ці процеси потрібно неймовірна кількість будівельного матеріалу, тобто білків, жирів, вуглеводів, а особливо вітамінів і мікроелементів. Часто саме в цей період життя організм відчуває їх дефіцит. В результаті порушується робота ендокринної та багатьох інших систем, прямо або побічно впливають на появу вторинних статевих ознак, у тому числі зростання вусів і бороди.
2
Щоб уникнути відставання в статевому розвитку підліткам необхідно повноцінне харчування і регулярний прийом вітамінів А, Е, С, Д, групи В, а також мінералів - кальцію, заліза і цинку. Особливу цінність для чоловічого організму представляє цинк. Його джерелом є пивні дріжджі, пшеничні зародки, насіння гарбуза, вівсяні пластівці, цибуля, яєчний жовток, кукурудза, горіхи і риба. Однак не варто зловживати цим елементом у вигляді готового препарату. Корисно все, що в міру. Його надлишок може призвести до дефіциту міді - не менше важливого для організму.
3
Варто враховувати, що надходження вітамінів недостатньо для стабілізації гормонального фону, необхідно ще дотримуватися і умови для їх засвоєння. А треба для цього всього лише відмовитися від шкідливих звичок, таких як куріння і алкоголь і виключити продукти, що сприяють виведенню з організму багатьох корисних речовин. До них відносяться ті, що містять замінники смаку. Велика їх кількість присутня в сухариках і чіпсах. Не менш небезпечні для зростаючого організму солодкі газовані напої. Вони зміщують кислотно-лужну рівновагу, на відновлення якого витрачається кальцій.
4
Правильне харчування, вітамінотерапія, достатня фізична навантаження, відсутність шкідливих звичок, загартовування, перебування на свіжому повітрі поступово приводять у норму внутрішні процеси і сприяють стабілізації гормонального фону. У свою чергу це сприяє повноцінному фізичному розвитку, появі чоловічих ознак і зростанню вусів і бороди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eTDCRG6p0ZY