Як виставляти рахунок при оплаті за договором.

В даний час законодавство не виставляє певних вимог по оформленню рахунків . По суті, цей документ є вашою офертою покупцеві і виставляється при авансової системі ра рахунків по договором . Виставлений вами рахунок не обов'язково може бути оплачений, якщо інше не передбачено угодою.
Вам знадобиться
  • - платіжні реквізити організації покупця;
  • - найменування товару/послуги;
  • - вартість товару/послуги;
  • - кількість товару;
  • - платіжні реквізити вашої організації.
Інструкція
1
При заповненні рахунки звертайте увагу на правильність і достовірність зазначених у ньому відомостей. На практиці існує певна форма даного документа, хоча він і не регламентований.
2
У рахунку обов'язково вказуйте ваші платіжні реквізити (найменування банку - одержувача платежу, БИК, кореспондентський рахунок, розрахунковий рахунок); платіжні дані іншої організації-платника; найменування товару; повне найменування організації; ІПН; юридичну адресу; кількість товару, ціна за одиницю і загальна сума за рахунком.
3
Якщо в договорі передбачена оплата по частинах, на при заходів, спочатку 30%, потім інша частина. У рахунку вказуйте, що оплата проводиться частково, або передоплата за товар/послугу з договором .
4
Рахунок ви можете оформити в паперовому варіанті або в електронному вигляді. Наявність печатки на ньому не обов'язково, тому він не є бухгалтерським документом і не відноситься до первинних бланків. Оформити документ на оплату ви можете в офісній програмі, типу Word, або в спеціалізованих бухгалтерських програмах.
5
Другий варіант кращий, тому рахунки будуть нумеруватися по порядку, вам не потрібно буде вводити все даний щоразу заново і ви завжди зможете проконтролювати оплату вашого рахунку. Для контролю за надходженням коштів на розрахунковий рахунок існують спеціальні програмні продукти банків.
6
Виділіть суму податку в загальній сумі рахунку. Якщо ви працюєте за загальною системою оподаткування, виділяйте ПДВ. Проставте підпис керівника та бухгалтера організації. Процес оплати товару та виставлення рахунку може бути докладно описаний в укладеному договорі. На при заходів, оплата товару тільки після виставлення рахунку, або оплата частинами тощо.
Якщо який-небудь недержавною організацією порушені ваші права (споживача, на недоторканність приватного життя та ін.), Ви можете в порядку досудового врегулювання виставити їй претензію . Робиться це в письмовому вигляді. Суворої форми складання цього документа немає, але є ряд моментів, які обов'язково потрібно в ній відобразити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - папір;
  • - авторучка;
  • - поштовий конверт, бланки опису вкладень і повідомлення про вручення і гроші на оплату послуг зв'язку при відправленні претензії поштою.
Інструкція
1
Зазвичай претензія адресується першій особі компанії. Якщо ви знаєте його прізвище, ініціали та посада, вкажіть. Ця інформація може бути на сайті компанії або представлена у відкритому доступі в її офісі, магазині (в останніх обов'язково присутній стенд з інформацією для споживачів) і т.п.Еслі немає, досить формулювання «керівнику компанії такий-то» або «в компанію таку -то ». Повна назва компанії та її організаційно-правова форма (ТОВ, ЗАТ, ВАТ та ін.) Потрібно указать.Ніже вкажіть свої ПІБ повністю і адресу, за якою з вами можна зв'язатися, за бажанням - контактний телефон.
2
Озаглавьте змістовну частину документа словом «претензія» або «звернення» .Нижче викладіть суть інциденту, який змусив вас звернутися в компанію - з самого початку, не вдаючись у подробиці. Підкресліть, які ваші права порушені діями представників компанії, яким положенням чинного законодавства протіворечат.Затем викладіть, про що ви просите. Кожна вимога, особливо матеріального плану (наприклад, якщо ви просите повернути гроші за неякісний товар), бажано обгрунтовувати положеннями чинного законодавства, з яких ті випливають.
3
Наприкінці попередьте про подальші дії при ігноруванні вашого листа або невмотивовану відмову: подасте в суд, де будете вимагати відшкодування завданих вам матеріального збитку і моральної шкоди, та ін.
4
Готову претензію роздрукуйте і підпишіть. Ви можете віднести її до офісу компанії або будь-яке має до неї відношення підрозділ (філія, додатковий офіс, магазин) і т.п. У цьому випадку зробіть копію і вимагайте, щоб на ній поставили позначку про прийняття з датою, підписом прийняв особи та печаткою. У разі відмови прийняти документ або зробити відмітку про це висилайте його на адресу компанії поштою цінним листом з описом вкладень та повідомленням про вручення.