Як купити дизайнерське плаття дешево.

Дизайнерський одяг - предмет бажання кожної модниці. Дизайнерське плаття - не просто штучка з гучним ім'ям на бирці; одяг хороших дизайнерів відрізняє бездоганний крій, відмінна якість і неповторний стиль. Але, на жаль, далеко не всі можуть дозволити собі дорогий одяг. Тим не менше, кожна жінка може, доклавши зусилля, відшукати дизайнерське плаття за доступною ціною. Адже справжній шопоголік - не той, хто тринькає гроші, але той, хто вміє їх економити і набуває при цьому найкраще ...
Інструкція
1
Найбільш очевидний і найпростіший, але не стає від цього менш ефективним, спосіб роздобути дизайнерське плаття дешево - розпродажі. Це можуть бути розпродажі в інтернет-магазинах на кшталт rehab-shop.ru або ready-to-wear.ru, сезонні - в бутіках і універмагах, і т.п.
2
Ще краще придбати вподобане плаття - зі знижкою або без - за кордоном. На жаль, Москва - один з найдорожчих міст планети. За кордоном навіть без розпродажів ту ж річ, що продається у нас, можна купити за меншу ціну. Тому, вирушаючи до Європи, не забудьте про шопінг! На Заході відшукати дизайнерське плаття можна навіть на блошиному ринку - причому, мова йде не тільки про вінтаж, хоча, безумовно, цей варіант теж цікавий. Брюссель, наприклад, донині залишається «горищем Європи»: це місто просто рясніє блошиними ринками, на яких можна роздобути справжні скарби.
3
Не соромтеся відвідувати комісійні магазини. Так звані комісійні бутіки - справжня палочка-виручалочка для обмежених в засобах модниць. Наприклад, мережа магазинів «Друге дихання» пропонує як репліки, так і справжні дизайнерські речі, повернуті купувальницями. Не лякайтеся: подібні комісійні мають мало спільного зі звичайними секонд-хендом, ви не знайдете в них старих, поношених речей з чужого плеча. Однак є тут свої підводні камені: кожен виріб представлено в одному екземплярі, тому з першого разу річ свого розміру ви можете не знайти. Але якщо удача вам посміхнеться, ви отримаєте плаття зі старої колекції Stella McCartney або Marni за сміховинну суму.
4
Підтримайте початківців російських модельєрів! Хоча фешн-індустрія в нашій країні ще не виросла з коротких штанців, у нас є досить багато молодих, маловідомих і шалено талановитих дизайнерів. Одяг багатьох з них коштує не так дорого, як одяг розкручених і знаменитих іноземних брендів. Сукні на будь-який смак від вітчизняного виробника за доступною ціною можна знайти, наприклад, у бутику «Російська вулиця».