Як знайти e-mail на ім'я. знайти e-mail на прізвище на mail.ru.

Якщо вам потрібно дізнатися адресу електронної пошти якої людини, можна скористатися різними прийомами, що допомагають це зробити. Здійснювати пошук можна як за допомогою інтернету, так і за допомогою інших засобів.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Зверніться до широко поширеним соціальним мережам, таким як: «Однокласники», «Мій світ», «ВКонтакте», «Fasebook» та ін. Можливо, людина, електронна адреса якого ви шукайте, є зареєстрованим користувачем однієї з таких мереж. Правда, це ще не дає гарантії того, що його дані лежать у відкритому вигляді, як і не виключає подібної можливості. А ось на таких ресурсах, як: «Мій Круг» і йому подібних, адреса електронної пошти є неодмінною умовою для зв'язку з іншими користувачами інтернету.
2
Спробуйте відшукати e-mail людини через програму-пошуковик. Введіть відомі вам дані і здійсните пошук. Якщо людина де-небудь на просторах інтернету викладав свої контактні дані у відкритий доступ, вони стануть вам відомі.
3
Якщо вам відомо, в якому навчальному закладі навчався який Вас людина, спробуйте пошукати його електронну адресу на сайтах вищих навчальних закладів в розділі «Наші випускники різних років». Деякі люди залишають там свою контактну інформацію.
4
Якщо людина, адресу якого ви хочете дізнатися, ще вчиться в університеті або працює у відомому вам установі, зверніться за інформацією в деканат чи кадровий відділ. Мотивуйте своє прохання терміновою необхідністю у передачі важливих матеріалів.
5
Попросіть цікавить вас людини прислати вам лист з якою-небудь «значимої» для вас інформацією, в цьому випадку у вас відобразиться його електронну адресу. Цей варіант можливий, якщо у вас є інші способи зв'язку, але попросити e-mail безпосередньо з яких-небудь причин не представляється можливим (наприклад, у сподобалася вам дівчата).
6
Якщо людина, адресу якого ви розшукуєте, є офіційною особою, цілком можливо у нього є особистий інтернет-сайт, на якому розташовується потрібна вам інформація в розділі «Контакти».