Як купити нерухомість в Чорногорії.

Ті, хто хоч раз побував в Чорногорії , напевно замислювалися про те, щоб повернутися в цю країну. Море, гори, природа, не зіпсована цивілізацією, мальовничі городки та доброзичливі жителі роблять Чорногорію відмінним місцем для відпочинку і покупки нерухомості. Адже в придбаному будинку можна не тільки відпочивати з сім'єю, але і здавати його в оренду.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - гроші на покупку.
Інструкція
1
Зважившись на покупку, зверніться в агентство нерухомості. Фахівці допоможуть вибрати об'єкт, проконтролюють ведення угоди і допоможуть вирішити всі супутні питання. Найзручніше звернутися в російську компанію, давно працюючу на ринку і має надійних партнерів в Чорногорії .
2
Як можна точніше сформулюйте свої вимоги до майбутнього об'єкту. Найдорожче коштують будинки на узбережжі - їх можна швидко здати в оренду. Однак для особистого користування варто віддати перевагу будиночок в горах - там набагато спокійніше і тихіше. Ви можете придбати окремо стоїть будинок, таунхаус, апартаменти в житловому комплексі. На ринку є готові об'єкти, що знаходяться в стадії будівництва і житло, повністю укомплектований меблями і побутовою технікою.
3
Попередній перегляд об'єктів ви можете здійснити віртуально. Для остаточного вибору і укладення угоди краще приїхати до Чорногорії. Агентство може замовити для вас житло, призначити необхідні зустрічі і провести перегляд вибраних будинків і квартир в максимально зручному для вас режимі. При правильній організації весь процес купівлі-продажу займе всього кілька днів.
4
Вибравши майбутню покупку, необхідно перевірити наявність документації, право власності на об'єкт і відсутність обтяження. Якщо все гаразд, між покупцем і продавцем складається попередній договір, що означає, що об'єкт знятий з продажу. В ньому обумовлюються штрафні санкції, які загрожують обом сторонам за зрив угоди.
5
При підписанні попередньої угоди внесіть заставу в розмірі 5% -10% вартості будинку або квартири. Адвокат становить основний договір в шести примірниках і обидві сторони запевняють його підписами.
6
Після складання договору він завіряється в суді і відбувається остаточний розрахунок між продавцем і покупцем. Підраховується податок на нерухомість, який ви повинні будете сплатити після завершення угоди. Подається заявка на реєстрацію покупки в Кадастровому центрі. Через місяць-півтора ви отримаєте підтвердження права власності на придбану нерухомість і можете готуватися до переїзду.
Корисна порада
Якщо ви хочете придбати ділянку, майте на увазі, що приватним особам, що мають громадянство інших країн, такі об'єкти не продають. Але ви можете зареєструвати юридичну особу на території країни і оформити покупку на свою компанію.