Як завантажити своє фото на сайті.

Фотографія може розповісти про вас і про ваші заняттях набагато більше, ніж цілий текст - саме тому в мережі набагато більше візуальних образів, ніж текстових описів. Жоден сайт не обходиться без завантажених фотографій і зображень, особливо, якщо мова йде про соціальні мережі, в яких публікація фотографій і обмін коментарями до фотографій є одним з основних засобів спілкування між користувачами. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно завантажувати фотографії на сайти соціальних мереж.
Інструкція
1
Фотографії мають бути відповідним чином підготовлені до завантаження - якщо їх розмір занадто великий, зменшіть його, щоб скоротити час завантаження фотографій на сервер. Зменшити фотографію можна за допомогою будь-якого графічного редактора - Photoshop, Picture Manager, ACDSee, та інших.
2
На сайті, на який ви хочете завантажити фотографію, знайдіть розділ завантаження зображень. Натисніть кнопку «Обзор», щоб відкрилося вікно провідника.
3
Знайдіть папку в своєму комп'ютері, в якій зберігаються фотографії для завантаження. Ви можете як завантажити всі фотографії разом, виділивши їх із затиснутою клавішею Ctrl, так і завантажувати фотографії по одній.
4
Виберіть фотографію зі списку, полегшивши її пошук з допомогою ескізного виду папки, що дозволяє побачити всі фотографії у вигляді мініатюр, а потім, виділивши фото, натисніть кнопку "Відкрити".
5
У рядку «Обзор» з'явиться шлях до вашої фотографії. Після цього натисніть кнопку «Завантаження», щоб завантажити фотографію на сервер.
6
Зачекайте, поки завантаження не закінчиться, а потім перевірте, завантажилася Чи фотографія на сайт. Вона повинна відобразитися в мініатюрі попереднього перегляду - в режимі редагування ви можете додати до фотографії назву і відзначити людей, присутніх на ній.
7
Завантажену фотографію, якщо ви не хочете її присутності на сервері, можна в будь-який момент видалити - відкрийте свій фотоальбом на сайті і виберіть галочкою пункт «Видалити» близько потрібного фото.
8
В альбомі ви можете поміняти фотографії місцями, встановити одну з них в якості обкладинки альбому, а також завантажити необмежену кількість нових зображень вищевказаним способом.