Як знайти роботу на дому без інтернету.

Надомна робота вважається одним з варіантів приробітку, так як поєднувати домашні справи і трудові обов'язки виходить не у всіх. Але є кілька видів діяльності, які можуть приносити реальний дохід на дому , дозволяючи реалізувати свій потенціал.
Інструкція
1
Якщо за фахом ви бухгалтер, то знайти добре оплачувану роботу неважко. Багато керівників підприємств роблять вибір на користь приватних, запрошених або віддалених бухгалтерів, які не перебувають в офісі щодня. Так вони намагаються знизити витрати на утримання штату. Працюючи вдома, ви можете вибирати час, зручний для складання звітів і відвідування податкових, фінансових організацій. З'являтися в офісі вам доведеться кілька разів на місяць. Наявність домашнього комп'ютера, навіть без доступу в інтернет, зробить можливим складання балансів та іншу калькуляцію.
2
Реалізація власних творчих здібностей дозволить вам заробляти гроші - ви можете в'язати або шити. Напрацювавши певне коло клієнтів, ви забезпечите себе стабільним заробітком. Приватні підприємства часто наймають швачок, які працюють на дому - вам привозять матеріали, ескізи, встановлюють терміни здачі і вимагають надання результатів по їх закінченню. В'язальниця доведеться спочатку витратитися на розклеювання оголошень, подачу їх в газети і т.д. Ви можете розписувати меблі, тканини, варити мило, займатися бісероплетінням, робити прикраси з полімерної глини, пекти торти і т.д.
3
Займіться репетиторством. Якщо ви добре володієте однією з іноземних мов, сильні в математиці, фізиці та інших предметах, то можете займатися з дітьми і дорослими людьми, викладаючи їм ці дисципліни. Підготуйте робоче місце з гарним освітленням (в ідеалі це має бути окрема кімната), поговоріть з домашніми, пояснивши їм, що турбувати вас в цей час ніяк не можна. Дайте оголошення, розповсюдьте інформацію через знайомих і наберіть необхідну кількість учнів.
4
Працюйте нянею. Послуги приватної няні зараз дуже затребувані. Якщо у вас є педагогічний досвід, ви любите дітей і вмієте ладити з ними, то спробуйте свої сили у вихованні. Придбайте іграшки, книжки, обладнайте дитячу ліжко і шукайте вихованців через друзів, знайомих, зверніться за пошуком роботи в агентство по найму домашнього персоналу. Відразу обумовлюйте той факт, що працювати ви будете тільки на вашій території.