Як годувати корниш рекса. Як відучити кота породи корниш рекс дряпати стільці.

Корніш-рекс - порода кішок, яка має коротку шерсть чимось нагадує каракуль. Кошенята даної породи дуже допитливі і життєрадісні, відмінно ладнають з іншими тваринами. Але при неправильному годуванні можуть стати малоактивними. Хоча, так як представники цієї породи з задоволенням їдять все, проблем з цим не виникне.
Вам знадобиться
  • - підходящий корм.
Інструкція
1
Годуйте маленького кошеняти без обмежень. Більше ніж потрібно він все одно не з'їсть. Багато людей плутають поняття і починають давати малюкові все підряд. Але це в корені неправильно. Корніш-рекс повинен отримувати всі необхідні речовини, які покращують ріст.
2
Проконсультуйтеся з заводчиком, у якого ви придбали вихованця, чим він годує своїх кішок. Якщо це зробити неможливо, то використовуйте якісні корми, наприклад, Iams, Royal Canin або Hills.
3
Годувати кошеня можна по-різному: тільки кормами, змішаної їжею або виключно натуральною. Якщо ви весь день перебуваєте на роботі, то зупиніть свій вибір на смешенном годуванні. Давати тільки спеціальні корми небажано, з них не засвоюється потрібну кількість мікроелементів.
4
Давайте Корніш рекс близько 1 частини сухого корму і 6 частин консервованого. Але крім цього включіть в раціон свого улюбленця м'ясо: нежирну яловичину, курятину, індичину, кролятину. Не давайте тварині жирну і смажену їжу, у нього можуть виникнути проблеми з травленням. Виключіть з раціону і сиру рибу. Вона багата фосфором, який не засвоюється організмом.
5
Також маленькому кошеняті, та й дорослій кішці, необхідні молочні продукти. Підійде сир, молоко або дитячі йогурти. Не давайте сметану, ряжанку та інші кисломолочні продукти, так як у кота може з'явитися розлад кишечника.
6
Пригощайте корніш- рекса і овочами, якщо він проявляє до них інтерес. В принципі, ця порода всеїдна і у кожного її представника свої смаки. Ви лише контролюйте, щоб кіт не вживав неякісну їжу.
7
Якщо кіт почав сильно поправлятися, то годуйте його низькокалорійними кормами, також обмежте і вживання інших продуктів. А щоб вирішити проблему із зайвою вагою, побільше грайте з твариною.
8
Слідкуйте за тим, щоб у кота завжди була чиста вода, особливо якщо ви годуєте його тільки спеціальними кормами.