Як вивантажити базу sql. вивантажити і завантажити базу даних на сайт mysql.

MySQL - одна з найпопулярніших на сьогоднішній день систем управління базою даних. Найчастіше у користувачів з'являється необхідність вивантажити базу даних, використовуючи цю систему. Для новачків, як правило, це завдання нездійсненне, тому для вирішення цієї проблеми необхідно знати декілька хитрощів і мати деякі теоретичні пізнання в області СУБД.
Вам знадобиться
  • - доступ до хостингу.
Інструкція
1
Для створення резервної копії бази даних MySQL (тобто вивантаження) зайдіть в центр управління вашим хостингом, на якому розміщені всі файли вашого веб-ресурсу, в тому числі і файли БД. На сторінці управління знаходимо додаток phpMyAdmin і запускаємо його (цей додаток встановлено на більшість сучасних хостингів). Після запуску програми перейдіть у вкладку «Експорт». Відкриється велику кількість параметрів. Вивчіть їх.
2
У тому випадку, якщо вам потрібна лише резервна копія бази даних MySQL, нічого не змінюйте в параметрах експорту. Якщо ж ви плануєте поставити резервну копію БД назад на сервер, то скористайтеся опцією «Додати DROP DATABASE». У цьому випадку при завантаженні на сервер резервної копії БД, що має однакову назву з БД вже знаходиться на хостингу, що завантажується дамп замінить стару базу даних. Те ж саме, але для таблиць в БД робить опція «Додати DROP TABLE». Після встановлення всіх необхідних налаштувань натисніть на кнопку OK.
3
Після цього на сторінці з'явиться можливість завантажити дамп бази даних MySQL на ваш комп'ютер. Щоб завантажити цю резервну копію на новий хостинг (а в більшості випадків вивантаження БД робиться саме для цієї мети), то знову скористайтеся додатком phpMyAdmin. Перейдіть у вкладку «Імпорт», виберіть резервну копію БД MySQL і натисніть OK.
4
Також існує спосіб вивантаження бази даних без використання phpMyAdmin. Для цього скористайтеся командним рядком вашого хостингу. Введіть в консолі дану строчку: mysqldump my_database --user = imya_pol'zovatelya --password = moi_parol> kopiya.sql. Після цього на хостингу з'явиться резервна копія під назвою kopiya.sql. Для того, щоб завантажити дамп БД на хостинг введіть наступну команду: mysql -u username -p database