Як переглянути швидкість інтернету.

Заявлена провайдером швидкість інтернету деколи може здорово відрізнятися від реальної. Цей факт відомий багатьом користувачам. Тому, щоб переглянути швидкість сполуки, варто скористатися однією з програм-тестів. Вони гарантують точність результату.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - тестирующая програма.
Інструкція
1
Визначтеся, за допомогою якої програми ви будете тестувати швидкість сполуки свого інтернету. Їх безліч, тому вибирайте на свій смак або покладіться на відгуки друзів, прочитайте думки на різноманітних форумах. Принцип роботи таких спеціальних тестуючих програм ідентичний. Перевірка йде в онлайн режимі, жодних даних кшталт введення IP-адреси не потрібно.
2
Закрийте всі програми, робота яких неможлива без з'єднання з інтернетом. Тоді результат тесту швидкості буде достовірним. Відкрийте браузер, в рядку пошуку наберіть назву сайту, на якому розташований сервіс, що дозволяє тестувати швидкість . Це може бути speedtest.net.
3
У вікні виберіть тип перевірки швидкості - за допомогою рекомендованого або предпочитаемого сервера. Натисніть на кнопку «Почати перевірку», онлайн сервіс запустить тестування. Через деякий час (для speedtest.net це кілька секунд), буде виведений результат - цифри, що показують швидкість отримання та передачі даних.
4
Натисніть на кнопку «Мої результати», вона розташована нижче табло з даними тестування інтернету. Цей сервіс дозволяє порівняти всі результати перевірок, які проводились вами з конкретного комп'ютера на speedtest.net. Оптимальні дані можуть бути отримані, якщо повторювати тести кілька разів через значні проміжки часу. На сайті можна дізнатися інформацію про швидкість з'єднання інших користувачів та інші «корисності».
Корисна порада
Зареєструйтеся в сервісі speedtest.net, щоб отримати більше можливостей. Наприклад, порівнюйте результати тестів швидкості з'єднання на різних комп'ютерах і так далі. Доступним буде і управління журналом, в який заносяться дані по кожній перевірці швидкості інтернету.