Як змінити музику в CS. Як змінити cs.

Приголомшлива динаміка і унікальність кожного нового Рауда Counter-Strike дозволяють геймерам проводити по кілька годин щодня, граючи в CS. Логічно, що велика кількість геймерів хоче при цьому зробити гру для себе максимально комфортною, встановлюючи нові скіни, моделі зброї і власне музичне оформлення.
Вам знадобиться
  • Програма- аудіоконвертер.
Інструкція
1
Замінити можна музику в головному меню. Для цього виберіть потрібну вам пісню і переконайтеся в тому, що вона збережена в MP3 форматі - зробити це можна, клікнувши по іконці правою кнопкою миші і вибравши пункт «Властивості». Якщо формат не збігається, вам доведеться завантажити аудіоконвертер (наприклад, Any Audio Converter) і перевести композицію в потрібний формат.
2
Відкрийте каталог ігри і відкрийте папку Сstrike, а потім Media, всередині знайдіть файл gamestartup.mp3. Скопіюйте ім'я файлу і назвіть обрану вами пісню так само, потім помістіть її в дану папку «із заміною». Тепер при запуску гратиме встановлена вами композиція. Якщо ви видалите цей файл, фонової музики в меню не буде.
3
У випадку, коли на якій-небудь карті грає музика, її також можна замінити. Зі стандартних локацій подібне можна проробити з cs_italy, процедура абсолютно аналогічна заміні файлу для відтворення музики в головному меню. На цей раз файл зберігається по в папці Ambient в директорії Sound і називається Opera. На жаль, аудіофайли в даному випадку не розсортовані по папках, тому, якщо вам потрібно знайти аудіо з іншого локації, то доведеться перебирати всі звукові доріжки в пошуках тієї, яку ви бажаєте замінити.
4
Якщо у вас є власний сервер, то можна змінити мелодію, що грає при підключенні нових гравців. Файл в форматі MP3 потрібно помістити в папку Sound -> Admin_plugin -> Action, потім відкрити документ actionsoundlist.txt і додати строчку joinserver admin_plugin/actions/назва песні.mp3. Якщо рядок з параметром joinserver вже є, то її потрібно замінити.
5
Якщо звук при підключенні програватися не буде, вам потрібно відкрити файл mani_server.cfg (знайдіть його за допомогою пошуку) за допомогою блокнота, знайти там рядок mani_sounds_auto_download і змінити значення «0» на «1».