Як підключити бібліотеку.

Нерідко програмістів цікавить питання - як збільшити кількість готових бібліотек стандартного дистрибутива PHP, додавши в колекцію додаткові зовнішні бібліотеки, що вимагаються для розробки різних проектів.
Інструкція
1
Щоб підключити додаткову бібліотеку , потрібно знати, що кожна бібліотека представляє з себе набір PHP-скриптів, а значить, їх можна, як і інші скрипти, підключати операторами include і require, скопіювавши в папку з потрібним проектом, при цьому зберігаючи структуру каталогів PHP-бібліотеки постійною.
2
Якщо ви віддаєте перевагу, щоб файли бібліотеки поширювалися разом з проектом, цей спосіб буде зручним для вас.
3
Також ви можете використовувати в декількох різних проектах одну і ту ж копію бібліотеки. Для цього в файлі php.ini пропишіть шлях розміщення бібліотеки, використовуючи параметр include_path - наприклад, якщо ви розмістили бібліотеку , розпакувавши її з архіву, в якійсь папці на диску C: - шлях розміщення матиме наступний вид: include_path="...; C: library_php; ..."
4
До і після бібліотеки, зазначеної вище, вкажіть шляху розміщення решти бібліотек. Крапки з комою в оригінальному коді перед параметрами слід прибирати, так як з ними рядок коду перетворюється на коментар. Крім того, використовувати бібліотеку ви можете за допомогою параметра require_once.
5
Підключити додаткові бібліотеки вам може допомогти пакет PEAR, що складається з взаємозв'язаних один з одним бібліотек PHP. Щоб використовувати пакети PEAR для роботи, установіть менеджер пакетів - програму для управління цими пакетами бібліотек.
6
За допомогою програми ви можете завантажувати з інтернету додаткові пакети і встановлювати їх параметром pear_install <назва пакета>. Команда установки буде такою ж, якщо ви встановите пакет з комп'ютера, а не з мережі. Файли бібліотек знаходитимуться в папці PEAR, яка виникне в папці PHP після установки.