Як визначити модель АКПП. Як дізнатися Яка акпп встановити на машині.

Автомобілі з автоматичною коробкою передач зручні в управлінні і більше комфорту для міської їзди. Але класична АКПП вже стала екзотикою, на її зміну прийшли нові типи трансмісій, які має декілька режимів перемикань, заощаджують витрату палива і пропонують більше можливостей управління. Щоб визначити, яка модель АКПП встановлена на тій чи іншій машині, потрібно знати технічні особливості таких пристроїв.
Інструкція
1
На автомобілях старого покоління АКПП використовується за принципом класичної гідравліки, т.е у машини відсутній зв'язок коліс з двигуном, а крутний момент передається за допомогою двох турбін. У сучасних АКПП управління йде за рахунок електроніки. Такі коробки мають напівавтоматичне управління з переходом в ручний режим. Щоб визначити таку коробку, досить подивитися на режими її перемикання. У таких АКПП може бути спортивний режим, режим економічної або зимової їзди. До таких моделей АКПП відноситься Tiptronic, Autostick, Steptronic.
2
Велику популярність зараз набирають автомобілі з системою варіатор. Перевірити таку модель трансмісії просто. Якщо на гідравліці перемикання швидкостей можна відстежити за показаннями тахометра, то варіатор працює дуже плавно, але звук двигуна у нього монотонний. На такій моделі АКПП так само присутній ручний режим управління.
3
Подивіться, як поводиться ваш автомобіль, коли ви намагаєтеся різко набрати швидкість. Якщо при різкому натисканні на газ, машина реве, «думає» і тільки потім робить різкий ривок - значить, це роботизована коробка передач. Хоча за принципом роботи вона ближче до "механіці", управління можливе автоматичне і з переходом в ручний режим. І в ручному режимі автомобіль поводиться адекватно при різкому наборі швидкості. Зате витрата палива у машин з «роботом» значно нижче, ніж на класичному «автоматі».
4
Подивіться на коробку передач автомобіля. Якщо на ній написано DSG, то перед вами роботизована трансмісія, але з двома зчепленнями. Два диска зчеплення відповідають за перемикання парних і не парних передач. Взагалі, ця коробка позиціонує себе як спортивна. У неї справді є спортивний режим і можливість переходу в ручне управління. Однак, зустріти таку коробку можна на такий «неспортивної» машині як Skoda Yeti. Хоча, розгін з такою коробкою відбувається дійсно швидше, а головне м'якше, ніж на звичайному «роботе».