Як визначити градуси на плиті. Як вибрати хороший склоріз.

В даний час досить багато різних моделей кухонних плит. Вони відрізняються один від одного не тільки дизайном, але і комплектацією. Приміром, деякі плити не мають градусника. Замість цього на ручці є чисельні значення, за допомогою яких можна визначити, яке значення відповідає певному температурному режиму.
Інструкція
1
Цифри на плиті відповідають градусам. В інструкції до плиті це детально описано. Якщо ж вона не збереглася, то вам необхідно спочатку визначити модель вашої плити. Для цього ретельно її огляньте. Ви обов'язково знайдете на ній назву або ж маркування. Після того як необхідна інформація знайдена, зайдіть на сайт виробника і знайдіть необхідну інструкцію. Ви також можете поспілкуватися з іншими власниками аналогічних плит в інтернеті. Цілком можливо, що у них є документація для цієї моделі.
2
Ви також можете визначити градуси на плиті за допомогою градусника, який виконаний з нержавіючої сталі. У продажу є спеціальні термометри. Якщо ж ви не знайшли його в магазинах міста, то просто замовте через інтернет. Градусники відрізняються один від одного дизайном і ціною. Всі вони виготовляються з нержавіючої сталі.
3
Визначити градуси ви можете за допомогою звичайної пекарської борошна. Для цього знадобиться невелика шепотка даного продукту. Покладіть всередину духовки на деко білий аркуш паперу. У цей момент духовка повинна бути добре розігріта. На папір насипте борошно і поспостерігайте за її станом деякий час. Якщо продукт буде обвуглюватися, то температура всередині духовки відповідає 270-280 градусам. Якщо ж мука змінює колір з жовтого на темно-бурий, значить духовка розігрілася до 220-240 градусів. Продукт також може придбати жовтий відтінок. Таке трапляється при температурі менше 200 градусів.
4
Дізнатися температуру ви можете і за допомогою білого цукру. Для цього потрібно насипати чайну ложку цукру на фольгу таким чином, щоб при цьому утворилася невелика гірка. Фольгу укладіть на деко в гарячій духовці. За допомогою регулятора повільно збільшуйте температуру. Якщо цукор почав плавитися, то зупиніть обертання регулятора. У цей момент температура в духовці становить близько 200 градусів. Дана температура підходить для випічки більшості страв.