Як відновити мережу.

Установка певних програм, у тому числі і антивірусного ПЗ, може пошкодити стабільній роботі локальної мережі. У таких ситуаціях необхідно відновити її параметри або повністю переналаштувати з'єднання з сервером.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо збій локальної мережі був викликаний установкою якої-небудь програми, обов'язково видаліть її. Виконайте повну деінсталяцію програми. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть підменю «Панель управління». Відкрийте меню «Установка та видалення програм».
2
Знайдіть недавно встановлений додаток, виділіть його назву лівою кнопкою миші ви натисніть кнопку «Видалити». Дотримуйтесь покрокової інструкції, щоб завершити цей процес. Відкрийте папку, що містить цю утиліту, і видаліть залишкові файли. Перезавантажте комп'ютер.
3
Якщо локальна мережа все ще працює некоректно, скиньте всі прописані маршрути. Для цього натисніть клавіші Win (Пуск) і R. Введіть команду cmd в запропоноване поле і натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся запуску командного рядка Windows.
4
Введіть команду route -f і натисніть клавішу Enter. Після очищення всіх маршрутів знову перезавантажте комп'ютер. Запустіть службу виправлення несправностей мережі. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом, клікнувши по іконці мережевих підключень.
5
Оберіть меню «Зміна параметрів адаптера». Правою кнопкою миші клацніть по іконці потрібної мережевої карти. Виберіть пункт «Діагностика». Зачекайте, поки операційна система виконає всі необхідні маніпуляції. Перезавантажте комп'ютер і перевірте якість роботи мережі.
6
Для відновлення мережі, побудованої за допомогою маршрутизатора, необхідно скинути параметри роботи цього пристрою. Вимкніть всі кабелі від устаткування, натисніть кнопку Reset і утримуйте її кілька секунд. Зазвичай для натискання цієї кнопки необхідно використовувати ручку або стилус.
7
Увімкніть маршрутизатор і заново налаштуйте параметри його роботи. Під час системного скидання видаляються абсолютно всі параметри, в тому числі і таблиця маршрутизації. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете відновити потрібні параметри, які не застосовуйте заводські налаштування обладнання.