Як налаштувати сервер вихідної пошти.

Сервер вихідних електронних повідомлень - це можливість реалізації безлічі функцій повідомлення електронною поштою. Завдяки цьому, користувачі завжди будуть в курсі зміни тих чи інших сайтів. А для адміністраторів це можливість попереджати власників сайтів автоматичними повідомленнями про проблеми проблемах адміністрування. Такими можливостями і функціями володіє SharePoint Server 2010.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до Інтернет, SharePoint Server 2010.
Інструкція
1
Встановіть службу SMTP. Для цього необхідно, щоб у вас були адміністративні права доступу. В меню «Пуск» клацніть мишкою на пункті «Адміністрування» і виберіть закладку «Диспетчер сервера». У цій закладці натисніть пункт "Компоненти" та в розділі «Зведення компонентів» натисніть на кнопку «Додати компоненти».
2
На сторінці з компонентами виберіть SMTP-сервер. У вікні «Майстер додавання компонентів» натисніть на «Додати необхідні компоненти» та дотримуйтеся «Далі». На сторінці, де необхідно підтвердження обраного елемента натисніть на "Встановити". Після завершення установки закрийте усі вікна.
3
Встановіть засоби управління IIS 6.0. Також через пункт «Адміністрування» в закладці «Диспетчер сервера» натисніть на «Ролі» і виберіть там «Додати служби ролей». Тут вам необхідно буде вибрати «Засоби управління» і «Сумісність управління IIS 6.0». Натисніть на "Встановити". Після виконання всього вищеописаного у вас з'явиться один налаштований домен, який буде відправляти листи.
4
Додайте ще один домен. В пункті «Адміністрування» вам потрібно вибрати закладку «Диспетчер служб IIS 6.0» і потім в контекстному меню елемента «Домени» натиснути кнопку «Створити» далі «Домен». У вікні «Майстра створення домену SMTP в пункті« Віддалений »натисніть« Далі »і вкажіть повне ім'я домену SMTP-сервера. Якщо використовується сервер Microsoft Exchange, то доменне ім'я буде microsoft.com.
5
Налаштуйте доданий віддалений домен. Для цього у властивостях цього домену поставте позначку «Дозволити ретрансляцію вхідної пошти в цей домен». Налаштування маршрутизації повинна відповідати домен. Якщо відбувається використання MX-записи поштових служб, то нехай залишається обраним пункт «Використовувати DNS для маршрутизації в цей домен», в іншому випадку необхідно натиснути на пункт «Переадресувати всю пошту на проміжний домен».
6
Налаштуйте параметри авторизації на цільовому SMTP-сервері. У властивостях віддаленого домену виберіть «Безпека вихідних підключень» і натисніть потрібний тип авторизації.
7
Налаштуйте параметри вихідної пошти SharePoint. У центрі адміністрування виберете сервер SharePoint.
8
Для забезпечення безпеки налаштуйте параметри доступу до SMTP серверу на SharePoint. В контекстному меню примірника SMTP-сервера натисніть «Властивості». Потім виберіть на вкладці «Доступ» кнопку «Підключення». Кнопкою «Додати» в пункті «Тільки комп'ютери зі списку нижче» вкажіть сам сервер SharePoint, щоб була можливість відправки вихідних повідомлень.