Як завантажити фотку.

Багато щасливі власники iPhone нерідко стикаються з незвичним інтерфейсом телефону і незвичним набором функцій, а також незнайомим програмним забезпеченням. Не всі відразу розуміють, як правильно завантажити на iPhone фотографії - для завантаження фотографій вам буде потрібно комп'ютер, встановлений iTunes і підключений iPhone.
Інструкція
1
Відкрийте iTunes і виберіть вкладку з вашим айфоном, а потім відкрийте вкладку меню «Фото». Якщо ви хочете завантажити багато фотографій, а не дві-три штуки, вам допоможе функція синхронізації цілих готових папок фотографій з айфоном.
2
Знайдіть пункт «Синхронізувати фотографії з ...» і відкрийте провідник, після чого виберіть папку, натиснувши відповідну кнопку. Вкажіть шлях до тій папці з фотографіями, яку ви хочете закачати на айфон так, щоб вона відображалася в ньому окремим альбомом.
3
Після того, як папка додасться в список файлів для синхронізації, перевірте всі налаштування і натисніть «Синхронізувати». Кнопка синхронізації знаходиться в правій нижній частині екрану iTunes, і знайти її не важко, навіть якщо ви вперше бачите програму - її інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і простий.
4
Не забувайте про те, що ви не зможете завантажити в айфон фотографії в ідеальній якості - iTunes при завантаженні автоматично оптимізує ваші фотографії, підганяючи їх за якістю та розміром до відображення на екрані телефону. Розмір фотографій, завантажених через iTunes, в телефоні завжди зменшується.
5
Видалити фотографії так само просто, як і завантажити - для цього теж використовується iTunes, як універсальний засіб управління контентом айфона, і персональний комп'ютер.
6
Відкрийте iTunes, синхронізуйте програму з контентом телефону, а потім зніміть галочку з того файлу або тієї папки, яку ви хочете видалити.
7
Після цього знову натисніть кнопку «Синхронізувати». Файли втечуть з телефону. Точно так само можна видаляти та інші файли - наприклад, музику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fGXb4M2hRoU
Завантажити фото з стільникового телефону на комп'ютер не важко. Крім того, за допомогою мобільного можна пересилати фотографії з одного пристрою на інший. Існує кілька варіантів, щоб поділитися зображеннями з друзями, використовуючи звичайний мобільник.
Інструкція
1
Якщо картинку необхідно завантажити швидко, а комп'ютера немає під рукою, то використовуйте мобільний інтернет. Маючи електронний ящик на стільниковому телефоні, ви легко відправите фото поштою з мобільника на емейл вашого ПК. Звичайно, такий спосіб має і деякі недоліки, наприклад, у вартості послуг і повільності процесу. Але є ситуації, коли ви знаходитесь на відпочинку і бажаєте переслати фотографію свого знайомого, то цей варіант, звичайно, просто незамінний.
2
Скористайтеся функцією Bluetooth. Вона забезпечує обмін інформацією між такими пристроями, як персональні комп'ютери, стільникові телефони, принтери, ноутбуки, цифрові фотоапарати і т.д. Bluetooth дозволяє їм повідомлятися між собою, коли вони розташовані в радіусі до 100 м один від одного. Таким чином, потрібно і відповідний пристрій USB (з'єднувач, застосовуваний для передачі даних між ПК і мобільним телефоном) для підключення до вашого комп'ютера. При цьому способі обмін фото та інших файлів з ПК теж відбувається досить просто.
3
Встановіть зв'язок через функцію Bluetooth наступним чином. Виберіть пристрій з мережевого імені, вкажіть код для зв'язку, після цього з'єднання встановиться. Тепер можна проводити обмін інформацією.
4
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB шнура. До будь-якої моделі мобільного є спеціальна програма для роботи через такий дріт. Якщо її немає, то перенесіть потрібну фотографію на флешку в телефоні. Її комп'ютер визначить і без попередньої установки спеціальної програми. Вам залишається тільки перенести дані. Використовуючи даний спосіб, можна скидати безліч фотографій на комп'ютер досить швидко.
5
Можна просто послати зображення на інший телефон. Вкажіть одержувача в контактах, якій ви будете пересилати знімок. Тепер залишилося натиснути клавішу «Готово», і повідомлення піде до потрібного абоненту. Якщо такий метод для передачі файлів вас не влаштовує, то тоді испробуйте інший варіант.
6
Використовуйте файлообмінники. Ці ресурси надають користувачам місце під різні файли і загальнодоступний доступ до них в мережі. Існує безліч подібних сервісів, але ви виберіть той, який вам більше сподобався і зручний у застосуванні. Для цього необхідно відкрити знімок в телефоні і натиснути кнопку «Завантажити» на певній сторінці ресурсу. Після того як завантаження сталася, ви отримуєте посилання, по якому закачують файл.