Як заплатити за телефон з банківської картки. Як з карти ВТБ заплатити за телефон.

Все більше терміналів з'являється в громадських місцях для оплати послуг мобільного зв'язку за допомогою готівки. Але що робити, якщо потрібно виконати дану операцію за допомогою банківської картки ? Можна вирішити дану проблему, використовуючи як дебетову, так і кредитну карту.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - карта;
  • - термінал;
  • - електронні гаманці.
Інструкція
1
Платіть за переговори по стільниковому телефоном за допомогою дебетової картки і терміналу. Якщо ви отримуєте на своєму підприємстві зарплату на карту NCC або іншу, то ви можете класти гроші на телефон, не переплачуючи жодного відсотка. Отже, вставте карту в термінал, введіть пароль і виберіть пункт «експерсс-платежі». Клікніть далі «стільниковий зв'язок», введіть номер телефону без вісімки, натисніть «введення».
2
Перевірте, чи відповідають показання ініціали вашим. Вони повинні бути такими, які були занесені в договір при покупці цим- картки . Якщо все правильно, введіть суму платежу і знову натисніть «введення». Візьміть чек і перевірте баланс телефону. Як правило, транзакції проходять протягом пари хвилин. Зберігайте чек завжди при собі.
3
Здійснюйте платежі через інтернет-банк. Якщо ж у вас на руках є кредитна карта Visa або MasterCard, тоді ви можете провести цю операцію, не виходячи з дому. Зайдіть на сайт банку і введіть логін і пароль від свого особистого кабінету. Знайдіть усередині сайту функцію «платежі» та пункт «мобільний зв'язок».
4
Введіть номер стільникового телефону, назва оператора і суму платежу. Клікніть «далі». Перевірте правильність введених даних. Якщо все вірно, тисніть «сплатити» і через кілька хвилин гроші надійдуть на рахунок. Перевірте баланс. Знову ж таки, в цьому випадку комісія не знімається з картки.
5
Користуйтеся перекладами коштів на номер телефону допомогою електронних грошей. Ви можете також перевести гроші з картки на будь-яку платіжну систему, наприклад, Яндекс-гроші, Вебмані або РБК Мані. А з них уже в тій же послідовності оплатити послуги стільникового оператора. Дізнайтеся заздалегідь у співробітників банку про можливу комісії при переказі грошей з картки на гаманець платіжної системи.
Зверніть увагу
Практично всі банки мають систему інтернет-банкінгу, яка дозволяє за лічені секунди здійснювати платежі на телефон без комісій.
Корисна порада
Вибирайте такі банки, як Ощадбанк, Альфа-банк, ВТБ 24 для замовлення кредитної картки. Все це полегшить вам процес проведення транзакцій.