Як побудувати навіс з полікарбонату. споруди з полікарбонату навісів.

Полікарбонат являє собою сучасний матеріал, що часто використовується для виготовлення навісів . Він володіє рядом достоїнств: привабливий зовнішній вигляд, невелика вага, можливість вибору кольору. Незважаючи на те, що багато фірм пропонують здійснити монтаж навісу з полікарбонату за певну плату, цю роботу можна здійснити і самостійно.
Вам знадобиться
  • - лист полікарбонату;
  • - металеві труби;
  • - дерев'яні рейки;
  • - фарба;
  • - саморізи;
  • - кріплення для полікарбонату;
  • - дриль;
  • - ножівка.
Інструкція
1
Перед тим як зробити навіс, здійсните виміри і придбайте необхідні складові: сам полікарбонат, труби, дерев'яні рейки, кріпильні деталі.
2
Для кріплення навісу буде потрібно каркас, розмір якого залежить наявної вільної площі. Форма навісу залежить лише від особистих уподобань, так як полікарбонат досить гнучкий для того, щоб приймати форму півкола.
3
Візьміть 4 труби і вкопати їх у землю на глибину 30-40 см, утворивши квадрат або прямокутник. Між трубами повинна бути відстань близько 1-1.5 метрів, якщо навіс з полікарбонату буде більшого розміру, то кількість опор збільшується. Вони будуть основою каркаса для навісу. Якщо хочеться домогтися підвищеної надійності конструкції, зацементують підставу труб.
4
З дерева зробіть каркас, по зовнішньому вигляду нагадує віконну раму, сторони якого за розміром будуть рівні відстані між трубами. Усередині каркаса має бути кілька поперечних рейок, розташованих на відстані 50 см один від одного. Саме до них буде кріпитися полікарбонат. Обробіть дерево морилкою або пофарбуйте його, щоб каркас довше зберіг форму.
5
За допомогою куточків з уже наявними технічними отворами прикріпіть дерев'яний каркас до труб. На труби куточки кріпляться за допомогою саморізів по металу. На дерев'яній частині можна використовувати будь шурупи.
6
Виріжте ножівкою або циркулярною пилкою шматок полікарбонату, розмір якого повинен бути на 5-7 см ширше створеного каркаса.
7
Покладіть лист на каркас і просвердлите в ньому отвори для кріплення. Їх можна розташувати на відстані 50 см один від одного. Свердління бажано здійснювати на високих оборотах дрилі спочатку, інакше краю отвори виходять розірваними.
8
За допомогою саморізів і спеціальних шайб з широкими капелюшками прикріпіть лист до дерев'яного каркасу. Уникнути протікання на місцях кріплення можна за допомогою гумових прокладок. Щоб краї навісу виглядали більш акуратно, варто надіти на них особливі фінішні профілі, які продаються в тих же магазинах, що і полікарбонат.
Останнім часом велику увагу приділяють питанню кріплення полікарбонату . Даний матеріал має багато хороших властивостей, а також має вишуканий зовнішній вигляд. Конструкції з полікарбонату використовуються повсюдно. Звичайно ж, якщо полікарбонат має скромні розміри, то кріпити його можна на відповідні за розміром профілі. Однак навряд чи вдасться при цьому врахувати всі нюанси поведінки листового стільникового матеріалу.
Інструкція
1
У стільникового полікарбонату дуже чутлива поверхню. Вона може зіпсуватися під впливом механічних впливів. Тому кріплення виробляють, чи не видаляючи захисну плівку з обох сторін аркуша. При монтажі полікарбонату заборонено занадто сильно його затискати, оскільки не відбуватиметься природне теплове розширення. Це згубно впливає на саму конструкцію.
2
Обов'язково робиться ізоляція від вологи, пилу і комах у відкритих кінцях листа. Для цієї мети полікарбонат обклеюють спеціальними стрічками кінці. Також часто надягають замикають профілі для захисту стрічок від механічних пошкоджень. У нижньому профілі роблять отвори. Вони потрібні для того, щоб забезпечити циркуляцію повітря. Таким чином, усередині каналів не буде утворюватися конденсат водяної пари. Верхній кінець листа ретельно закривається.
3
Даний матеріал добре вбирає вологу з атмосфери. Якщо буде відбуватися зниження відносної вологості, то всередині каналів листа утворюється конденсат. Цей конденсат складно видалити в зібраної конструкції. Перед тим як робити монтаж, матеріал кілька діб витримують у сухому приміщенні. Після цього торці заклеюють за допомогою самоклеючої алюмінієвої стрічки. Якщо ж конденсат вже з'явився, то видалити його можна, тільки продуваючи порожнечі стисненим повітрям.
4
Дахи із стільникового полікарбонату завжди проектуються з нахилом близько 90 мм/м. Робиться це для того, щоб забезпечувався стік дощової води.