Як знайти адміністратора сайту.

Після того як ваш сайт створений і опублікований, завжди виникає питання про його подальше просуванні та розвитку. Хто займатиметься цим - вирішувати тільки вам. Існує кілька способів вирішення даної проблеми: повісити обов'язки на себе або свого співробітника, який буде постійно відволікатися від основної діяльності і витрачати на це багато часу, або ж найняти віддаленого адміністратора .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Адміністрування сайта - це робота, основні цілі та напрями якої складаються у розвитку сайта (розробка нових сервісів і розділів, наповнення контентом, фото, новинами, статтями) , контроль актуальності розміщеної інформації, починаючи від телефонних номерів, закінчуючи прайсами. В обов'язки адміністратора також входить завдання ведення активних розділів сайта (гостьових книг, форумів, форм зворотного зв'язку). Це має укладатися в чітку стратегію розвитку та просування.
2
Найміть на роботу віддаленого адміністратора , якщо ваш сайт - це щось більше, ніж просто сайт-візитка. Робота адміністратора вимагає великої кількості часу і знань, а досвідчені професіонали зроблять це і швидко, і якісно, на відміну від некомпетентних штатних співробітників.
3
Зайдіть на сайти або біржі з пошуку віддаленої роботи (наприклад, http://www.free-lance.ru/). Зареєструйтесь як роботодавець (створіть акаунт роботодавця). Додайте оголошення в проекті. Напишіть в ньому вимоги до віддаленого співробітнику.
4
Розглядайте отримані пропозиції. Тестируйте кандидатів на посаду віддаленого адміністратора вашого сайта. Спеціаліст повинен знати принципи пошукової оптимізації, просування та розкрутки, володіти HTML, PHP, JavaScript, CSS, XML, Flash, Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator.
5
Переконайтеся, що ваш кандидат добре розбирається в області своєї діяльності. Встановіть для нього випробувальний термін.
6
Зайдіть на сайт працевлаштування: http://russia.job.ru/default.aspx. Введіть параметри пошуку у відповідному віконці (ліворуч). Обов'язково заповніть поля «рубрика» і «дата». Програма видасть список з резюме людей, що підходять під умови вашого пошуку. Розмістіть оголошення на порталі. Напишіть вимоги до працівників, залиште свої контактні дані (пошту або номер телефону). Чекайте, поки кандидати самі знайдуть вас.