Як дозволити завантаження. Як зробити завантаження з інтернету іншу.

Дозвіл завантаження користувачем елементів ActiveX або просто окремих файлів відноситься до розряду налаштувань параметрів безпеки комп'ютера, що працює під управлінням Windows і використовує Internet Explorer. Перша проблема вирішується зміною налаштувань самого браузера, а друга зажадає редагування записів системного реєстру.
Інструкція
1
Викличте основне меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в вузол «Усі програми». Запустіть Internet Explorer і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна браузера. Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Безпека» діалогового вікна. Виберіть опцію «Інтернет» і скористайтеся кнопкою «Інший». Знайдіть розділ «Елементи ActiveX та модулі підключення» і змініть значення параметра «Завантаження підписаних елементів ActiveX» на «Включити». Також (при необхідності) змініть значення параметра «Завантаження непідписаних елементів ActiveX» на «Включити» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Виберіть опцію «Так» у віконці запиту системи і авторизуйтесь застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK.
2
Поверніться до головного системне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури редагування параметрів завантаження файлів користувачем. Введіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску утиліти «Редактор реєстру» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK. Розкрийте гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionInternetSettings? Ones3 і виділіть ключ 1803. Розгорніть меню «Правка» верхньої сервісної панелі редактора і введіть значення: - REG_DWORD - в полі «Тип»; - 0 - у полі «Значення параметра» .Внесенние зміни дозволяють користувачеві завантаження файлів. Для відновлення вихідних параметрів безпеки змініть значення обраного ключа на 3. Завершіть роботу інструменту "Редактор реєстру» і перезапустіть інтернет-оглядач для зберігання та застосування вибраних змін.
3
Не змінюйте дозволів на завантаження і установку драйверів без крайньої необхідності - ця процедура небезпечна і потенційно може призвести до порушення працездатності всієї операційної системи Windows.