Як вибрати правильний одяг.

Кожна жінка до невпізнання змінюється, якщо їй зробити красиву зачіску, нанести макіяж і правильно вибрати одяг , яка приховує її недоліки і підкреслює фігуру. «Правильна одяг» - ця та, надягаючи яку, ви вважаєте себе красивою, і яку вам зручно носити. Навіть в красивому платті можна почувати себе некомфортно. Значить, ця річ «неправильна», не ваша. Вибираючи «ваші» речі, створюйте свій образ прекрасної жінки і власний стиль.
Вам знадобиться
  • Консультація фахівця
Інструкція
1
Позбавтеся від старих речей, це головне правило при створенні нового гардероба. Навіть якщо вицвілі штани і витягнулися кофточки вам дороги. Знайдіть сили з ними розлучитися.
2
Визначте, якого типу відповідає ваша фігура. Тільки відповідно до нього купуйте собі речі.
3
Слідкуйте за модними тенденціями, але ставитеся до новинок дуже вибірково і прискіпливо. Купуйте ті речі, які впишуться в ваш образ.
4
Отримайте консультацію фахівця, якщо ви самостійно не змогли визначити, що вам йде. Повірте, це того варто.
Корисна порада
Існують чотири типи фігури: прямокутник, трикутник, трапеція і пісочний часи.Девушкі з типом фігури «прямокутник» володіють пропорційними стегнами і плечима, у них «захована» талія. Підкресліть стрункість і зробіть натяк на талію. Відмовтеся від широкої одягу та вибирайте приталені вещі.У дівчат з фігурою «трикутник» плечі ширше стегон. Вибирайте одяг так, щоб красиві стегна і талія притягували увагу. Блузки, майки та сорочки підбирайте приталені з горизонтальними смужками або великими візерунками. Брюки та спідниці підійдуть абсолютно любие.Представітельніци типу фігури «трапеція» мають вузькою талією, прямими плечима і округлими сідницями. Якщо хочете довести фігуру до ідеалу, акцентуйте увагу на грудях і відволікаючи його від стегон. Для цього підійдуть приталені кофточки і платтячка. Спідниці вибирайте трапецієподібної форми. Брюки краще купувати класичного покрою, прямі або злегка зауженние.Фігура типу «пісочний годинник» - це і є ідеал 90-60-90. Для таких дівчат немає обмежень в одязі.