Як авторизувати в icq. Як авторизуватися у користувача в icq.

Процедура авторизації в сервісі ICQ вимагається для обмеження небажаних контактам можливості перегляду статусу, відправки повідомлень і виконання деяких інших дій. Однак будь-який з контактів ви можете авторизувати і додати в свій список. Порядок дій залежатиме від використовуваного ICQ-клієнта.
Інструкція
1
Якщо ви спілкуєтеся в ICQ за допомогою додатка QIP, в головному вікні програми (вікно зі списком контактів) клацніть кнопку «Налаштування». У новому діалоговому вікні відкрийте розділ «Анти-спам», який в будь-якій версії програми знаходиться в меню зліва.
2
Переконайтеся, що в розділі «Для тих, хто не в моєму списку контактів» знятий прапорець поруч з командою «Не приймати повідомлення про авторизацію», а в розділі "Опції" встановлено дозволити повідомлення від користувачів, яких немає у списку контактів. Закрийте вікно, попередньо зберігши зроблені зміни натисканням кнопки «Застосувати» або «ОК».
3
Попросіть користувача, якого необхідно додати в ваш контакт-лист, відправити вам запит на авторизацію. Для цього йому потрібно клацнути в своєму списку контактів правою кнопкою миші по вашому профілі і вибрати в контекстному меню команду «Запит авторизації». Вам прийде повідомлення по ICQ, в якому потрібно буде підтвердити ваше бажання авторизувати контакт.
4
Для виконання аналогічної процедури в додатках "Mail.ru Агент" і ICQ не вимагається виконувати настройки клієнта, достатньо попросити користувача не зі списку контактів відправити вам запит авторизації. Ця дія проводиться так само, як і в програмі QIP.
5
Іноді після підтвердження авторизації новий контакт хоч і з'являється в списку, проте його статус відображається некоректно, що ускладнює спілкування. В таких випадках ви можете зі свого боку відправити запит на авторизацію або попросити користувача відправити вам повторну заявку, що в більшості випадків допомагає вирішити проблему. Крім того, можна спробувати перезавантажити додаток - це ще один спосіб коректно завершити процес авторизації.
Популярність інтернет-спілкування набирає обертів. Знайомства, дружні та ділові бесіди в мережі настільки ж продуктивні, як і особисті контакти, але значно економлять час в повсякденному зайнятості і поспіху.
Інструкція
1
Авторизувати людину - значить додати його в друзі або в свій список контактів, в залежності від особливостей сайту. У кожному разі, при вчиненні цієї дії ви задаєте якісь настройки приватності, відкриваєте людині ту чи іншу інформацію свого аккаунта. Перш ніж дозволити авторизацію, визначте функції, які будуть доступні цьому користувачеві.
2
Як правило, додавання в друзі в соціальних мережах має бути схвалене обома сторонами. Якщо хтось «стукає» до вас у друзі, він автоматично схвалює вашу авторизацію. Перегляньте аккаунт цього користувача. В цілях безпеки рекомендується «дружити» в мережі тільки з реальними особистостями, в чиїй порядності ви впевнені. В іншому випадку задумайтеся, яку особисту інформацію ви готові відкрити людині на тому кінці інтернет-дроти. Натисніть кнопку «Додати в друзі», щоб внести контакт в свою френдстрічку.
3
Велика частина соціальних мереж надає своїм користувачам можливість створювати «групи друзів», коригуючи настройки приватності під одного або групи знайомих. Не забудьте відразу регулювати доступ до своєї особистої інформації.
4
Якщо ви не бажаєте підтримувати відносини з «постукати» до вас людиною, натисніть кнопку «Скасувати запит». Будьте уважні: якщо сайт підтримує функцію «підписок», то даний користувач зможе переглядати оновлення вашої сторінки, проте дії, дозволені тільки друзям, будуть для нього недоступні.
5
Коли користувач ICQ додається до вас у друзі, програма запитує у вас дозвіл на авторизацію. При цьому ви можете подивитися особисті дані свого нового друга . Якщо ви приймаєте його дружбу, натисніть «Схвалити авторизацію» і додайте аккаунт в підходящу для нього групу друзів.
6
авторизуватися друга у програмі Mail.Агент можна, клікнувши по його імені правою кнопкою миші і вибравши команду «Додати контакт». Аналогічним способом додаються в друзі і користувачі Skype.