Як слухати подкасти.

Подкасти використовують для трансляції в оффлайн-режимі радіопередач, а також записаних у професійній або аматорської студії програм. Слухати подкасти можна як за допомогою комп'ютера, підключеного до інтернету, так і через смартфони, планшети та інші мобільні пристрої.
Інструкція
1
Якщо вам відома назва подкасту, а слухати його ви збираєтеся на своєму комп'ютері, перейдіть на сайт автора подкасту - так буде найпростіше знайти цю аудіозапис. Якщо адреса сайту вам невідомий, перейдіть на портал www.podfm.ru, де зібрана найбільша колекція подкастів рунета. Тут ви можете не тільки знайти потрібну передачу за назвою або автору, а й підібрати для прослуховування аудіозапису з найрізноманітніших рубрик.
2
Щоб не відкривати щоразу сайт PodFM в пошуках оновлень тієї чи іншої передачі, скачайте програму «Аудіоплеєр PodFM.ru», яку можна знайти в розділі порталу «Аудіоплеєр». За допомогою цієї програми ви зможете підписатися на оновлення подкастів, які будуть завантажуватися на ваш комп'ютер в автоматичному режимі і сповіщати вас про нові випуски.
3
Якщо ви користуйтеся одним з мобільних пристроїв компанії Apple (iPod Touch, iPhone, iPad), для завантаження і прослуховування подкастів використовуйте встановлений додаток iTunes в своєму гаджеті. Запустіть додаток, перейдіть в розділ « Подкасти ». Тут ви можете знайти, завантажити і встановити підписку на будь-яку аудіопередач.
4
Власники девайсів на базі операційної системи Android для прослуховування подкастів можуть встановити додаток Google Listen. З його допомогою ви зможете знайти цікаві програми, підписатися на оновлення і слухати їх після завантаження на свій гаджет в будь-якому місці і в будь-який час.
5
Якщо ви користуєтеся телефоном компанії Nokia, будь то смартфон на базі ОС Windows mobile, Symbian або звичайний телефон на платформі J2ME, перейдіть з меню девайса в магазин Ovi і відкрийте розділ « Подкасти ». Звідси ви зможете завантажити, а потім і прослухати практично будь-яку передачу, оформлену у вигляді подкасту.