Як грати на вінілі.

Останнім часом вдалий вибір хобі здатний вплинути на життя людини. Так, любов до музики може перетворитися на досить прибуткову професію. Діджеї сьогодні настільки популярні, що продажі вінілових платівок постійно ростуть.
Вам знадобиться
  • - вінілові платівки;
  • - спеціальне обладнання (вінілові програвачі, пульти, мікшери тощо.).
Інструкція
1
Визначте свій стиль. Перед тим, як приступати до гри на вінілі , вам потрібно його придбати. Але покупка перших-ліпших під руку пластинок не приведе ні до чого хорошого, тому для початку вирішите, в якому стилі ви хочете грати. Після цього знайдіть в інтернеті кращих виконавців в даному напрямку.
2
Вирушайте в магазин або робіть покупки онлайн. Пластинки популярні серед певного кола людей, тому їх продажу обмежені. Вам доведеться знайти магазин, де асортимент постійно оновлюється, і ви зможете купувати свіжі релізи відразу після їх виходу. Або робіть покупки в інтернеті, що полегшить вам пошуки певної пластинки в декількох магазинах.
3
Навчіться поводитися з обладнанням. Ідеальний варіант - попросити знайомого діджея провести короткий курс навчання. Якщо таких немає серед вашого кола спілкування, зверніться в школу діджеїнгу (подробиці можна дізнатися на сайті http://first-dj.ru/course.html). Вам потрібно засвоїти основи - як працювати крос-Фейдер, регулювати рівні каналів на мікшері і крутити питч на вертушках.
4
Пробуйте зводити треки. Для цього поставте голку приблизно в середину треку. Вам необхідно, щоб в цьому місці був чистий біт. Поверніться на ту частину треку, де біт тільки починає вступати, вслухайтеся в обидва грають одночасно треку, відбудуйте питч.
5
Зробіть декілька скретч (вміння робити їх приємними для слуху приходить поступово) в місці вступу бита. Скретчі робляться в такт біту граючого треку. Подгоните біти обох треків (граючого в колонки і в навушники) і відпустіть чутний тільки для вас легким поштовхом. Обидва треки почнуть грати одночасно.
6
Вслухайтеся в зведення треків. Як тільки ви переконаєтеся, що вони дійсно підігнані ідеально, рухайте коссфейдер до центру. Якщо потрібно підкоригувати відстає трек, просто підштовхніть пластинку рукою (або загальмуєте другу). На цих діях грунтується гра на вінілі , але для успішного їх освоєння буде потрібно не один місяць. З часом ви зможете підганяти треки прямо з вінілу, досвід дасть можливість експериментувати зі звучанням і підстроюванням.
Корисна порада
Не поспішайте купувати дороге діджейське обладнання. Для початку навчіться грати на чужому, отримаєте деякий досвід і вирішіть, чи дійсно ви хочете перетворити це в свою професію.