Як зібрати bmx. Як зібрати гальмо на bmx.

Катання на bmx вже досить довгий час є популярним, адже це хороший спосіб провести вільний час не просто із задоволенням, але і з користю. Однак покупка цього засобу пересування може обійтися недешево, тому іноді доцільніше зібрати bmx самостійно.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте найнеобхідніші деталі - гальма і колеса. Щоб на передню вилку велосипеда встановити колесо, потрібно звільнити трос з гальмівної рамки. Далі розкрутіть гайки і вставте колесо на місце. Тепер можете знову закріпити всі гайки колеса назад. Після цього, вставивши гальмівний трос через проріз рамки, встановіть гальмівні колодки.
2
Як тільки перший крок буде виконаний, необхідно зайнятися установкою виносу керма на майбутній bmx. Щоб зробити це, потрібно розкрутити натяжна болт і вставити в рульову колонку винос. Зверніть увагу, що він обов'язково повинен виявитися паралельним передньому колесу. Тепер затягніть гайку, і можете приступати до установки сідла на раму.
3
Сідло вставте в спеціальний отвір на рамі, зміцните його на потрібній висоті, а потім затягуйте що закріплює болт.
4
Перед установкою педалей на велосипед перевірте їх маркування (яка з них - ліва, а яка - права). Відповідно до неї вставте кожну з педалей в шатун і проверніть до упору. До речі, ліву слід провертати проти годинникової стрілки, а праву - за годинниковою.
5
Тепер займіться установкою заднього колеса: воно має бути закріплено строго між рамою і задньої виделкою. Перевірте ексцентрик і затягніть ключем всі необхідні гайки. Установка гальмівних колодок нічим не відрізнятиметься від тієї, що описана в першому кроці.
6
Після складання велосипеда перевірте міцність всіх кріплень, постарайтеся затягнути гайки якомога тугіше, щоб забезпечити вашому велосипеду довговічність, а вам - безпека.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZeWiMS0MK_I
Зверніть увагу
Роздобути необхідні деталі можна у знайомих, які захоплюються катанням на bmx. Напевно у них вдома завалялася пара-трійка тих, що стануть в нагоді вам. Крім того, зверніться в веломагазинів: як правило, у них залишається бракований товар, який вони можуть віддати задарма або продати за досить низькою ціною. Виручити можуть і різні форуми, присвячені даній темі. Там великий шанс зустріти людину, готового віддати даром деталь або обміняти її на що-небудь.