Як завантажити фото на головну.

Фото на головній - не просто картинка. Це своєрідна «візитна картка» користувача соціальної мережі. І тому не випадково основний фотографії приділяють особливе значення, періодично завантажуючи на головну сторінку нові зображення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або телефон з виходом в інтернет;
  • - реєстрація в одній із соціальних мереж;
  • - фото, обране для завантаження.
Інструкція
1
Для користувачів різноманітних соціальних мереж, яких в інтернеті налічується не один десяток, завантаження і заміна аватара (головної фотографії) дещо різниться. Хоча і загальних моментів в даному процесі чимало.
2
Якщо ви завантажуєте фотографію в «Однокласники», з головної сторінки зайдіть у розділ « Фото ». Виберіть підрозділ «Особисті фотографії». Якщо в цій папці у вас вже є фото, клікніть мишкою на потрібне зображення і натисніть опцію «Зробити головною». Якщо у вас на сайті ще немає фотографій, вам буде запропоновано її додати. Відповідна напис знаходиться під зображенням, де розташовується головне фото.
3
Для користувачів «ВКонтакте» процес завантаження зображення починається з особистої сторінки. Під головною картинкою знаходиться напис «Змінити фотографію». Далі вам належить зробити вибір: завантажувати новий фото, змінювати зменшену копію або видаляти колишнє. Вибирайте потрібний пункт і дотримуйтесь порад «помічника». Для додавання нового фото необхідно вказати місце його розташування в комп'ютері.
4
Якщо ви хочете завантажити фото в «Агента Mail.ru» зайдіть в свій e-mail. На основній сторінці поштової скриньки, знайдіть розділ «Настройки». Він знаходиться під опцією "Ще" на верхньому полі. Виберіть «настройки» і перейдіть на наступну сторінку. Тут зліва розташовується список підрозділів профілю. Натисніть "Анкетні дані" і перейдіть на сторінку, де можливо провести заміну особистих даних. В даному розділі під зображенням виберіть пункт «Додати/змінити фото» і внесіть відповідні зміни. Зробити завантаження фотографії можна з папки комп'ютера, з Інтернет-джерел, з папки « Фото зі мною» або з веб-камери. Налаштуйте вид мініатюри, підігнавши рамку так, щоб не було особливих втрат зображення і натисніть опцію «Завантажити». Якщо після всіх пророблених операцій фотографія залишилася колишньою, або ви її не бачите, обновіть сторінку, використовуючи одночасне натискання клавіш CTRL і F5.
Корисна порада
Завантаження фотографії в інші соціальні мережі проводиться аналогічним способом.