Як відновити Юїн. востановление юїна.

UIN - номер, завдяки якому ви можете авторизуватися в ICQ, відновленню не підлягає. Дану процедуру можна провести лише з паролем, якщо ви забули його. А ось при втраті UIN вам доведеться реєструвати його заново.
Інструкція
1
Отже, щоб зареєструвати новий номер, зайдіть на сайт http://www.icq.com/ru. Зверніть увагу на правий верхній кут, адже саме там розташовується посилання «Реєстрація в ICQ». Натисніть на неї, і ви побачите форму для заповнення. У ній потрібно вказати наступні дані: ваше прізвище та ім'я, стать, дату народження, електронну пошту. Крім цього придумайте надійний пароль, його ви будете використовувати для входу в icq. До речі, перед завершенням реєстрації необхідно ввести код із зображення в порожнє поле, підтвердивши, що ви не робот.
2
Як вже було сказано, відновити можна тільки пароль. Для цього розробники помістили на офіційному сайті спеціальний розділ. Він так і називається - «Відновлення пароля». Знайти його легко, він розташований на головній сторінці сайту в самому низу. Як тільки ви зайдете в зазначений розділ, вам буде запропоновано заповнити тільки одне поле. Вкажіть в ньому або ваш електронний адресу, або номер мобільного телефону. Туди буде відправлено листа з колишнім паролем або інструкцією, як створити новий.
3
Офіційний сайт ICQ також пропонує всім користувачам відвідати розділ «Чат». Він дозволяє спілкуватися без обмежень, не маючи ніяких спеціальних даних, тобто, навіть не реєструючись в системі. Коли ви зайдете в даний розділ, то побачите, що там є кілька різних чат-кімнат. Всі вони відрізняються по обговорюваних тем. Крім того, маються кімнати для спілкування іноземними мовами (там абсолютно неважливо, про що ви будете говорити).
Зверніть увагу
При виникненні труднощів зверніться в техпідтримку ресурсу або на форум.
Корисна порада
Для спілкування вам знадобиться спеціальна програма. Її можна завантажити на вже згадуваному сайті http://www.icq.com/ru або на qip.ru. В обох випадках вам запропонують вибрати, який саме клієнт вам необхідний: на телефон або на комп'ютер. Виберіть потрібний і натисніть кнопку «Завантажити».