Як перевірити підключення до мого комп'ютера.

При підключенні інтернету або локальної мережі у початківців користувачів досить часто виникають проблеми. Все можна вирішити, так як в стандартних опціях операційної системи є всі потрібні кошти для цього.
Інструкція
1
Щоб перевірити підключення , які знаходяться на вашому персональному комп'ютері, зайдіть в папку «Мережеві підключення ». Тут знаходяться всі відомості про підключені мережевих і локальних пристроях, LAN принтерах, використовуваних груп і багато іншого. Натисніть ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі. Далі виберіть вкладку «Панель управління». Знайдіть ярлик під назвою «Мережеве оточення». Якщо такого немає, в лівій частині клікніть по кнопці «Перейти до класичного вигляду».
2
Тепер натисніть кнопку «Відобразити всі підключення ». Після цього з'являться різні ярлики. Якщо у вас на комп'ютері присутній підключена локальна мережа, то обов'язково буде ярлик під назвою «Локальна мережа». Також варто відзначити, що буде поруч написано «Відключений» або «Підключений». Якщо ви хочете знати, коли у вас на комп'ютері підключається або відключається локальна мережа, нпроізведіте деякі настройки.
3
Натисніть правою клавішею по ярлику «Локальна мережа». Виберіть вкладку «Властивості». Поставте прапорець поруч із пунктом «При підключенні вивести значок». Тепер ви будете в курсі. Підключення модему також можете перевірити у вкладці «Мережеве оточення». Ярлик налаштувань зазвичай розташовується в меню «Високошвидкісний інтернет» або «Віддалений доступ». Все залежить від типу провайдера.
4
Такі технології, як wi-fi і Bluetooth також можете переглянути в даному меню. Це з'єднання іменуватися як «Бездротове мережеве з'єднання». Відключення та підключення зазвичай проводиться гарячими клавішами. Однак для виходу в інтернет потрібно шукати спеціальні точки доступу. Вони бувають відкритими, тобто без пароля, і повністю закритими, щоб сторонні особи не змогли проникнути в мережу.