Як скласти електронний лист.

Електронна пошта - найбільш затребуваний вид зв'язку, до якого схиляється більшість користувачів інтернету. Однак на тлі зростання популярності цього явища спостерігається деградація - елементарні правила складання листів часто ігноруються.
Інструкція
1
фривольні викладу припустима тільки при спілкуванні з друзями. Якщо електронне лист адресовано незнайомій людині, то слід дотримуватися певних принципів його побудови. Почніть з заголовка (теми) письма. Він - обов'язковий атрибут ділового, форматізірованного спілкування і прописується в окремому рядку. Його залежить від змісту основної частини, допустимі різні варіанти, наприклад: «Інформація по курсу ...», «Відгук на вакансію № ..», «Запрошення до співпраці» і т.д.
2
Будь лист починається зі звернення. Якщо ви використовуєте програми, що дозволяють генерувати його в автоматичному режимі, то ризикуєте отримати щось на зразок «Здрастуйте, elenka320!». А відбувається це тому, що роботи беруть за основу ім'я електронного ящика користувача або нікнейм, вказаний при реєстрації. Вірогідність отримати відповідь на лист з подібним зверненням вкрай низька.
3
Виключіть панібратство і фамільярність, використовуйте загальноприйняті фрази «Здрастуйте!», «Добрий день!», «Добрий час доби!» І т.д. Якщо лист призначене конкретній людині, то Персоніфікуйте звернення. Наприклад, вельми доречним виявиться такий текст: «Вітаю, Олександр Іванович!». Теоретично, по батькові можна опустити, якщо мова не йде про науковця і заслуженого діяча.
4
Зміст листа приведіть в порядок відповідно до норм правопису та ввічливості. Текст повинен мати чітку структуру, бути зрозумілим для адресата, логічним і завершеним. Не нехтуйте елементами виділення, вони дозволять краще засвоїти викладений матеріал, а також викликати бажання дочитати послання до кінця.
5
Не переносьте правила оформлення рукописного письма в інтернет, зокрема, не використовуйте червону рядок і вирівнювання «по ширині» - за наявності цих атрибутів в тексті очі швидше втомлюватися від читання. Також будьте обережні з курсивом.
6
Якщо пишете людині вперше, то чи не вдавайтеся в найдрібніші подробиці суті питання, вирішити який ви плануєте. Просто розкажіть про мету листи, поясніть основні моменти і причини, які можуть зацікавити адресата взяти участь у подальшому обговоренні.
7
Закінчите лист фразою «З повагою, Олег, менеджер компанії ....», Після чого пропишіть свої координати - номер телефону, ICQ, а також e-mail.