Як налагодити відеозв'язок.

В інтернеті часто задають питання про те, як можна налагодити відеозв'язок з іншими користувачами в інтернеті. Для цього розроблено спеціальне програмне забезпечення, яке розповсюджується безкоштовно.
Інструкція
1
Для організації відеозв'язку вам потрібна програма Skype. Це популярний Voip-клієнт, який дозволяє дзвонити практично по всьому світу. При цьому використовується не тільки аудіозв'язок, а також і відео, тобто користувачі можуть бачити один одного. Також присутній невеликий менеджер миттєвих повідомлень. Знайти програму можете на офіційному сайті skype.com. Завантажте програму на комп'ютер.
2
Встановіть утиліту в системний локальний диск. На робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запустити програму. Для входу вам потрібна спеціальна обліковий запис. Натисніть кнопку «Зареєструвати». Заповніть всі дані, які буде запитувати система. Уважно вводите такі дані, як поштовий ящик і пароль. Комбінація пароля повинна складатися з символів верхнього і нижнього регістра для більш надійного захисту аккаунта.
3
Як тільки новий користувач буде створений, можете спробувати зателефонувати своїм знайомим, у яких є обліковий запис в даній системі. Часом виникають проблеми відеозв'язку. Щоб повністю налагодити зв'язок, перевірте наявність камери. На ноутбуках практично завжди встановлені подібні пристрої, а ось на персональні комп'ютери потрібно купувати спеціальне обладнання.
4
Також варто відзначити, що для розмови потрібен мікрофон. У магазині купуйте камеру, яка буде підключатися разом з мікрофоном. Ціни можуть бути від 700 р і вище. В основному вони залежать від чіткості камери, що виражається мегапикселях. Для нормального спілкування вистачить 2Мп. Підключіть пристрій. Встановіть всі драйвера і перезавантажте комп'ютер. Далі пробуйте використовувати камеру для спілкування з друзями і близькими.
Для персонального комп'ютера розроблено велику кількість різноманітного програмного забезпечення. Для організації відеозв'язку також існують спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Щоб організувати відеозв'язок на комп'ютері, потрібно встановити спеціальну утиліту. Як правило, подібного програмного забезпечення в інтернеті досить багато. Однією з поширених програм є Skype. Дана утиліта дозволяє за допомогою підключення до інтернету зв'язуватися з іншими користувачами, і спілкуватися за допомогою голосового зв'язку, а також відео та миттєвими повідомленнями.
2
Знайти і завантажити програму можете на офіційному сайті. При завантаженні файлів обов'язково використовуйте антивірусне програмне забезпечення, бажано ліцензійне. Як тільки програмний пакет буде у вас на жорсткому диску, запустіть файл exe формату. З'явиться майстер установки. Встановіть програму в локальний диск «С», так як всі утиліти зазвичай зберігаються на одному локальному секторі з операційною системою. На робочому столі з'явиться ярлик.
3
Запустіть програму подвійним натисканням клавіші миші по ярлику утиліти. З'явиться вікно реєстрації нового користувача. При цьому не забувайте, що повинен бути підключений інтернет. Всі дзвінки відбуваються в програмі через інтернет. Заповніть всі поля, які вимагає система. Уважно вводите електронну адресу. За допомогою нього можна буде відновити логін або пароль.
4
Натисніть кнопку «Готово». Почекайте деякий час, поки система додасть нового користувача. Як тільки все буде готово, перед вами з'явиться віконце з привітанням. Щоб почати відеозв'язок , вам потрібно додати нового користувача. Для цього натисніть у верхній панелі кнопку "Знайти учасника". Введіть логін або назва міста. Також є й додаткові параметри, за якими можна проводити пошук. Натисніть кнопку «Додати». Далі вам потрібно клікнути по вкладці «Викликати». Як тільки співрозмовник прийме вхідний дзвінок, почнеться розмова і відеозв'язок включиться.