Як додати кнопку на сайт.

Інтернет стає все більш інтерактивний, і користувачі все частіше починають взаємодіяти один з одним через найрізноманітніші сайти , використовуючи свої акаунти в соціальних мережах - таких, як ВКонтакте, Facebook, Однокласники, і інші . Практично на кожному сайті тепер наприкінці статті є кілька кнопок, натиснувши на які, ви можете оперативно поділитися вподобаним матеріалом з друзями у своєму акаунті. Встановити кнопки соціальних мереж ви можете і на свій власний сайт.
Інструкція
1
Ви можете піти простим шляхом і встановити готові кнопки, коди javascript, яких наявні у відповідних розділах на сайтах соціальних сервісів. Однак javascript істотно знижує швидкість завантаження сторінок, особливо, якщо таких елементів на сторінці багато, а також такий формат кнопки не дозволяє змінювати її розмір і робити все кнопки однаковими і акуратними.
2
Якщо ви володієте Photoshop, ви можете зробити кнопки у вигляді графічних файлів, скачавши з інтернету іконки популярних соціальних мереж і допрацювавши їх до однакової ширини і висоти.
3
Все, що вам знадобиться зробити - це домогтися того, щоб при натисканні на графічну кнопку інформація розміщувалася в обліковому записі у відповідній соціальній мережі. Використовуйте звичайний системний блокнот для відкриття php-файлів.
4
Все коди кнопок додавайте в файл single.php або index.php, і формуйте код наступного вигляду, для дотримання загального стилю всіх кнопок, коди яких ви сформуєте і вставите в тег:
коди кнопок
5
Стиль оформлення всіх кнопок задається через файл style.css.
6
Встановіть кнопки декількох найбільш популярних соціальних сервісів з функцією «поділитися з друзями» і «розмістити матеріал на своїй сторінці», а також при бажанні додайте посилання на власні профілі в тих же соціальних мережах, щоб відвідувачі вашого сайту могли легко знаходити з вами контакт.