Як вибрати трафік.

Трафік - це потік інформації переданої і одержуваної по каналу зв'язку. Відповідно, оплата обраного трафіку ведеться виходячи з обсягу даних, які були відправлені або отримані з комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб вибрати найбільш підходящий трафік, спочатку визначте оператора, з яким в подальшому і будете працювати. У різних провайдерів інтернет-послуг існують відмінності в обсягах пакетів наданого трафіку, існують різні бонуси і т.д. Крім того, потрібно дізнатися і про якість роботи інтернет-зв'язку конкретного оператора в конкретному місці проживання користувача - може статися так, що через слабкого сигналу зв'язку заявлена швидкість буде істотно нижче реальної і працювати в інтернеті стане просто неможливо. Це стосується в першу чергу проживають у приватному секторі, за містом.
2
Після вибору оператора наступним кроком буде вибір безпосередньо підходящого трафіку. Найпростіше отримати відомості про всіх наданих пакетах на офіційному сайті компанії. Детально вивчіть всі деталі надання інтернет-послуги, причому часто важливу інформацію пишуть у виносках і дрібним шрифтом, на що більшість відвідувачів сайту не звертає уваги.
3
Спробуйте припустити або порахувати яке конкретно кількість інформації або хоча б передбачуваний діапазон значень в гигабайтах ви плануєте відправляти або отримувати з інтернету. Оцінивши свої потреби, виберіть із пропонованих компанією-провайдером можливих пакетів той, в якому сумарний трафік підходить до ваших конкретним вимогам.
4
Якщо точно визначити потрібний обсяг передачі та отримання даних на місяць важко, краще вибрати трафік з дещо більшим обсягом з декількох розглянутих варіантів. Він буде коштувати трохи дорожче, але, по-перше, вартість 1 гігабайта даних при збільшенні передплаченого трафіку значно знижується, а по-друге, при перевищенні проплаченого місячного обсягу вся інформація, що перевищує ліміт наданого пакету, як правило, коштуватиме для користувача істотно дорожче , тому надається вже за іншими тарифами. Також у багатьох компаніях є пропозиції, які дозволяють оплачувати тільки ту кількість Гб, яке реально використовувалося протягом місяця - правда, вже на менш вигідних умовах. Це вигідно користувачам, які користуються інтернетом не постійно, а час від часу.
5
У кожному разі, попрацювавши кілька місяців, стає більш зрозумілим необхідний обсяг трафіку - і тоді можна змінити використовуваний тарифний план на більш відповідний.