Як закодувати wi-fi. Як закрити доступ до фото.

Установка захисту для власної Wi-Fi мережі, безумовно, дуже важливий етап її налаштування. Для забезпечення належного рівня безпеки необхідно використовувати максимальну кількість рівнів захисту мережі.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - ноутбук.
Інструкція
1
Якщо ваша бездротова мережа створена за допомогою Wi-Fi маршрутизатора, то відкрийте меню налаштувань цього пристрою. Встановіть з'єднання з цим мережним устаткуванням. Для цього використовуйте LAN-кабель або канал Wi-Fi.
2
Відкрийте інтернет-браузер. Заповніть url-поле, ввівши в нього IP-адресу маршрутизатора. Натисніть клавішу Enter. Введіть ім'я користувача та пароль, натисніть кнопку Connect або Log In. Відкрийте меню Wireless Connection Setup або Wi-Fi.
3
Знайдіть поле «Тип аутентифікації» або Wireless Secure Mode. Виберіть тип безпеки. Використовуйте порівняно нові протоколи, наприклад WPA2-PSK, якщо мобільні пристрої здатні підключатися до мереж з даними параметрами.
4
Знайдіть поле «Ключ мережі» або Network Key. Введіть в нього пароль для даної бездротової мережі. Використовуйте поєднання цифр, символів і латинських букв, щоб запобігти можливості швидкого підбору пароля.
5
Збережіть параметри меню Wireless Setup і відкрийте вкладку Mac Table. Натисніть кнопку Add і введіть MAC-адресу адаптера бездротової мережі потрібного мобільного пристрою. Якщо мова йде про ноутбук, то відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». Введіть у нове поле cmd і натисніть клавішу Enter. Після запуску командного рядка введіть ipconfig/all і знову натисніть Enter. Знайдіть значення MAC-адреси Wi-Fi адаптера і введіть його в меню налаштувань маршрутизатора. Після цього активуйте пункт Check MAC-address і збережіть задані параметри.
6
Змініть дані, необхідні для отримання доступу до налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Якщо хто-небудь підбере пароль до вашої бездротової мережі - це лише півбіди. Злом самого маршрутизатора може призвести до того, що вам буде потрібно повністю перенастроювати цей пристрій. Не використовуйте прості комбінації паролів, якщо хочете забезпечити якісний захист мережі Wi-Fi.