Як підключити домофон з замком.

Домофони стали необхідним атрибутом комфорту і безпеки будь-якого багатоквартирного будинку. Вони бувають індивідуальні та багатоквартирні. І ті й інші вимагають установки та підключення.
Вам знадобиться
  • - домофон і Touch Memory;
  • - плоский багатожильний телефонний провід;
  • - абонентський пристрій з функцією переговорів;
  • - трансформатор понижуючий;
  • - інструменти для монтажу.
Інструкція
1
Для використання домофона кожен мешканець забезпечується магнітним ключем-ідентифікатором Touch Memory або Proximity-ключі, що є пристроєм енергозалежною пам'яті і дозволяє входити в двері без набору номера або коду квартири.
2
Центральний блок домофона укладений в металевий корпус, на лицьовій стороні якого розташована панель виклику. Виріжте в стіні будівлі або в нерухомої частини дверцят спеціальну нішу за розмірами корпусу для його монтажу. Зміцніть корпус в ніші гвинтами або шурупами, використовуючи спеціальні отвори в його задній частині.
3
Виконайте магістральну проводку для абонентських пристроїв в під'їзді, використовуючи звичайний плоский багатожильний телефонний дріт. Абонентські пристрої приєднуються до магістралі паралельно з дотриманням полярності.
4
Встановіть в кожній квартирі абонентський пристрій (трубку) з функцією переговорів і кнопкою включення електромагнітного замка. Запрограмуйте абонентські пристрої, використовуючи плати всередині їх корпусу так, щоб код кожного пристрою збігався з номером квартири.
5
Знайдіть в центральному блоці в корпусі 3 двох контактні клемні колодки і підключіть магістральну проводку абонентських пристроїв до відповідних клем гвинтами.
6
Підключіть домофон до електромережі через понижуючий трансформатор. При подачі живлення дисплеї загориться точка, після закінчення тестового відліку (20 секунд) домофон готовий до роботи.
7
Зміцніть із зовнішнього боку дверей лицьову панель корпусу домофона гвинтами, потім рассверлите їх щоб уникнути вандалізму по відношенню до пристрою.
Зверніть увагу
Індивідуальний домофон має просту конструкцію і управляється кнопкою виклику. При натисканні в приміщенні лунає сигнал, почувши який, господар (оператор) знімає трубку і проводить необхідні переговори, потім при необхідності дистанційно відкриває двері. Зв'язок в них пряма: одна кнопка - один абонент. Багатоквартирний домофон розрахований на використання його великою кількістю абонентів.
Корисна порада
Зазвичай багатоквартирний домофон складається з панелі виклику, на якій розташовані кнопки набору номера (коду) квартири, і ідентифікаційна кнопка, абонентського пристрою - аудиотрубки (окремо в кожному приміщенні (квартирі), електромагнітного замка, який підбирається за типом і вазі двері.