Як зробити тумбу під мийку. Як зробити самому тумбу на кухню.

Поєднання зручності, функціональності і якості особливо важливо для кухонних меблів. При виборі гарнітура приділіть особливу увагу тумбі під мийкою. Адже вона найбільшою мірою схильна до зносу.
Вам знадобиться
 • - сировина (ДВП/поліровані дерев'яні плити/незбиране дерево);
 • - фурнітура;
 • - пластикові куточки;
 • - кріплення;
 • - столярні інструменти.
Інструкція
1
Якщо ваша тумба під мийкою прийшла в непридатність, а весь кухонний гарнітур в хорошому стані, то використовуйте вцілілі її частини при створенні нової. Найчастіше в непридатність приходять бічні стінки тумби. Вони розбухають через постійно стікають крапель води.
2
В цьому випадку замініть лише пошкоджені частини, а інші деталі просто переставте. Так ви збережете цілісність інтер'єру. Адже з лицьового боку тумба збереже колишній вигляд.
3
Відкріпити мийку і розберіть тумбу повністю. Заміряйте довжину і ширину бічних стінок. Купіть матеріал за кольором і фактурою найбільш відповідний вашому гарнітуру (ДВП, поліровані дерев'яні плити, незбиране дерево і т.д.).
4
З купленого сировини випиляєте нові стінки, орієнтуючись на розмір старих. Далі перекреслити всі отвори з зіпсованих стінок на нові. Просвердлите отвори в зазначених місцях.
5
Зберіть тумбу, використовуючи саморізи або шурупи.
6
Щоб зробити тумбу під мийку без зразка і використання старих деталей, орієнтуйтеся по перебувають поруч предметам меблів. Якщо ваша тумба стоятиме поруч з обробним столом або посудомийної машиною, то її глибина ширина і висота повинні відповідати розмірам сусідніх предметів меблів.
7
Знаючи розміри майбутнього виробу, накресліть ескіз в п'яти проекціях (рис.1).
8
Придбайте сировину і фурнітуру для виготовлення тумби. Якщо ви не впевнені, що зможете самі рівно випиляти всі деталі, зверніться до обслуговуючого персоналу і дізнайтеся, чи можуть вони за додаткову плату зробити це за вас. Великі магазини будівельних матеріалів здійснюють дану послугу.
9
Скріпіть деталі тумби за допомогою саморізів (рис.2).
10
Щоб приховати кріплення прикріпіть по краях пластикові куточки або інші декоративні елементи з вологостійких матеріалів.
11
Прикрутите до тумби двері, використовуючи фурнітуру.
12
Встановіть мийку .
Вже протягом декількох років тумби під раковину займають одне з провідних місць з продажу серед аксесуарів для ванних кімнат. Цей предмет інтер'єру допомагає замаскувати сантехнічні комунікації і організувати простір ванної кімнати. Зробити тумбу під раковину, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр, цілком можливо своїми руками.
Вам знадобиться
 • - клей;
 • - ексцентрики;
 • - нагелі;
 • - будівельний рівень;
 • - перфоратор;
 • - набір для самостійної збірки тумби;
 • - дюбелі;
 • - силікон;
 • - малярний скотч;
 • - шпатель
Інструкція
1
Перевірте комплектацію набору для самостійного монтажу тумби. В комплект повинні входити: 2 боковини, 2 дверцят, днище, 4 ніжки, 2 перемички, декоративний фасад і фурнітура. При бажанні, виготовити всі деталі тумби можна самостійно, за заздалегідь знятим мірками.
2
Вибереіте місце для установки тумби. У разі якщо водопровідні труби не прибрані в стіну, зробіть ретельні виміри і випиляєте в бічних стінках тумби, а при необхідності, і в її донної частини, відповідні отвори.
3
Зберіть каркас. Для цього необхідно з'єднати боковини і днище тумби за допомогою нагелів і ексцентриків.
4
Встановіть корпус тумби на місце. Розташуйте його таким чином, щоб боковини розташовувалися симетрично по відношенню до каналізаційного виходу.
5
Перевірте положення конструкції за допомогою будівельного рівня. При необхідності скоректуйте його, відрегулювати ніжки.
6
Зафіксуйте тумбу впритул до стіни. Для цього просвердлите кріпильні отвори за допомогою перфоратора. Отвори рекомендується свердлити наскрізь, через нижню і верхню планки. Закріпіть тумбу за допомогою дюбелів.
7
Встановіть змішувач на раковину. Помістіть її на тумбу. Акуратно проклейте місце примикання раковини до стіни малярським скотчем. Наклейте скотч таким чином, щоб він ліг і на стіну, і на саму раковину.
8
Злегка відтягніть раковину вперед і залийте місце її з'єднання зі стіною силіконом. Намагайтеся, щоб силікон потрапив якнайглибше.
9
Щільно присуньте раковину до стіни. Розрівняйте силікон за допомогою шпателя. Видаліть малярний скотч, поки силікон не встиг застигнути. Дайте конструкції просохнути протягом доби.
10
Наклейте декоративний фасад. Встановіть дверцята тумбочки.