Як відновити листи в поштовій скриньці.

На поточний момент існує два основних способи отримання електронної пошти: через веб-інтерфейс і через клієнтську програму. Віднедавна все частіше став використовуватися ще один спосіб - змішаний. Його суть полягає в отриманні листів з сервера, але на клієнтську програму.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
При налаштуванні змішаного типу отримання електронної пошти деякі користувачі знімають відмітку з опції «Зберігати копії повідомлень на сервері». Після надходження нових листів на сервер ваші листи автоматично перенаправляються на електронну адресу. Як тільки вони досягнуть вашої локальної папки, їх копії будуть видалені з сервера, що не дозволяє провести їх відновлення.
2
Але незважаючи на відключення цієї опції, зберегти загублену пошту все-таки можливо. Перш за все вам необхідно перевірити найменування протоколу, за допомогою якого відбувається отримання поштових листів вашим клієнтом. На вибір є два протоколи: IMAP і POP3. Останній протокол використовується найчастіше і, як правило, є вибором багатьох клієнтів за замовчуванням.
3
У цього протоколу є плюси (набагато простіше налаштовувати) і мінуси (Не синхронізує локальні каталоги). Набагато більшу функціональність може забезпечити тільки IMAP. Вибрати його можливо при редагуванні або зміні типу облікового запису вашої електронної пошти.
4
Видаліть обліковий запис вашого електронного ящика з клієнта (вся переписка залишиться на комп'ютері). Натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Облікові записи». У вікні, виберіть потрібний поштовий ящик, потім клацніть мишею по кнопці «Видалити» і у вікні підтвердження видалення натисніть клавішу Enter.
5
Тепер вам необхідно створити новий обліковий запис з колишнім електронною адресою. Змініть POP3-протокол на IMAP. У вікні поштового клієнта з'являться папки пошти та їх копії. У локальних папках необхідно вирізати всі файли і вставити їх в аналогічні папки IMAP (верхнє меню Tools, пункт IMAP Folders). Залишилося тільки виконати синхронізацію з сервером, щоб отримати загублені листи .