Як зробити квартальний календар. робота з calendar generator.

Люди, не позбавлені комерційної жилки, знають, що є ряд товарів, попит на які істотно зростає до кінця року. Приміром, в грудні прийнято запасатися календарями на наступний рік. Можна, звичайно, купити календар , але зроблений вручну виявиться набагато цікавіше, та й вам буде приємно постійно дивитися на своє творіння. Перевагою квартального календаря є те, що можна одночасно бачити і минулий, і справжній, і майбутній місяць.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма ACG-Free;
  • - програма Alchemy Mindworks Calendar Wizard.
Інструкція
1
Всі елементи сітки календаря можна виконати вручну, використовуючи аркуш паперу та канцелярське приладдя (олівці, ручки, лінійки тощо), - але така робота може виявитися стомлюючої. Крім того, можна легко допустити помилку. Наберіть календар вручну в якій-небудь програмі (наприклад, в графічному або текстовому редакторі). Оформіть його на ваш розсуд. Роздрукуйте.
2
Другий спосіб створення квартального календаря - це його проектування за допомогою невеликої, але досить корисною комп'ютерної програми - ACG-Free (інша назва - Advanced Calendar Generator). Ця програма поширюється в інтернеті безкоштовно, проте, вона становить серйозну конкуренцію платним аналогічним версіями.
3
Створіть таблицю з числами в будь-якому, найбільш зручному для вас форматі (текстовому, RTF, HTML). Якщо ви вирішили скористатися текстовим форматом, то в результаті вашої роботи ви отримаєте звичайний текст, без будь-яких малюнків і колірних переходів.
4
Налаштуйте колір і виділіть окремі дні, якщо ви застосували до створення квартального календаря формат RTF. Створіть інтернет-сторінку по вихідного коду, наданому ACG-Free! при експорті календаря в HTML. Враховуйте той момент, що текст може бути як російським, так і англійською.
5
Виділіть святкові дні. За допомогою даної програми крім конкретних дат можна виділити і плаваючі (автоматично визначається православна і католицька Великдень в кожному році) по заданих формулах. Це дає можливість створити цілу групу календарів на певні роки.
6
Скористайтеся програмним забезпеченням Alchemy Mindworks Calendar Wizard. Це редактор, призначений для створення самих різних календарів. Створіть квартальні, настінні, багатосторінкові щомісячні календарі за допомогою підказок Alchemy Mindworks Calendar Wizard. Налаштуйте колірну гамму складається календаря - встановіть колір тексту і фону. Виберіть гарнітуру шрифту будь-яких написів, підберіть настройки для отримання ефекту падаючої тіні.