Як виставити файл підкачки.

Найчастіше файл підкачки зветься просто віртуальною пам'яттю операційної системи. Незважаючи на поширеність цього поняття, грамотну настройку файл а підкачки зможе виконати далеко не кожен користувач ПК.
Вам знадобиться
  • Операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Віртуальна пам'ять - це помічник пам'яті оперативної. Як у прямому, так і в переносному сенсі. Великовагові додатки, програмні пакети та ігрові комплекси можуть займати при запуску і під час експлуатації велика кількість вільної пам'яті. По завершенні ресурсів вільної оперативної пам'яті на допомогу приходить віртуальна пам'ять.
2
Файл підкачки розташовується на жорсткому диску на системному розділі. Оскільки швидкість читання і запису даних на твердотільні носії в кілька разів нижче в порівнянні з тими ж операціями для оперативної пам'яті, файл підкачки використовується для зберігання невикористовуваних бібліотек і тимчасових файл ов великого обсягу.
3
Налаштування цієї опції для всіх систем сімейства Windows аналогічна, але шляхи до аплету «Віртуальна пам'ять» різні. Якщо ви працюєте під Windows XP, шлях запуску буде наступний. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Система» і перейдіть до вкладки «Додатково». У блоці «Швидкодія» клікніть по кнопці «Параметри». У вікні відкрийте вкладку «Додатково» і виберіть опцію «Змінити».
4
Для операційних систем Windows Vista і Windows Seven порядок дій трохи інший. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Система» і перейдіть до вкладки «Додаткові параметри системи». У блоці «Швидкодія» клікніть по кнопці «Параметри». У вікні відкрийте вкладку «Додатково» і виберіть опцію «Змінити» в блоці «Віртуальна пам'ять».
5
При введенні значень необхідно знати розмір оперативної пам'яті. Максимальне значення обчислюється за наступною формулою: файл підкачки = розмір оперативної пам'яті х коефіцієнт 1,5. В якості мінімального значення рекомендується використовувати поточний розмір швидкої пам'яті.