Як долетіти до США.

США володіє безліччю природних, культурних та історичних пам'яток, які становлять інтерес для туристів. Багато відправляються в цю країну здобувати освіту або влаштовуватися на роботу. Щоб долетіти до Америки, вам належить записатися в посольство, отримати візу, вибрати зручний рейс і купити квиток на літак.
Вам знадобиться
  • - віза;
  • - квиток на літак.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт посольства Сполучений Штатів і вивчіть інформацію про те, як ви можете отримати візу. Вам належить сплатити консульський збір, розмір якого складе від 140 до 390 доларів США в залежності від типу візи. Зробити це можна, наприклад, у відділенні пошти Росії.
2
Заповніть заяву на отримання візи. Ви можете зробити це на сайті посольства в режимі он-лайн. Всі графи заповнюються англійською мовою, зрозуміло, за винятком пункту, в якому потрібно вказати прізвище, ім'я та по батькові рідною мовою.
3
Завантажте в спеціальну форму фотографію. Після того, як ви закінчите заповнювати заяву, система перекине вас на сторінку-підтвердження, де ви побачите штрих-код. Роздрукуйте його, потім поверніться на сторінку назад і відішліть анкету собі на пошту. Ви отримаєте її у форматі pdf, і зможете користуватися нею надалі.
4
Оберіть місто, куди ви хочете відправитися в першу чергу, і зручний для вас рейс. Приміром, з Москви до Нью-Йорка можна долетіти і без пересадок. Такі рейси пропонують компанії «Аерофлот» і «Трансаеро». Ваш політ займе близько десяти годин. Квитки на безпересадочний рейс до Вашингтона ви зможете придбати у компанії United Airlines. Якщо ви виберете рейс з пересадками, ваша подорож може затягнутися на кілька діб.
5
У призначений вам час прийдіть на співбесіду в посольство, захопивши з собою всі необхідні документи, а саме: запрошення на співбесіду і підтвердження подачі заяви, діючий закордонний паспорт і його старі варіанти, довідки, що підтверджують ваше фінансове та сімейний стан, довідку про володіння нерухомістю. Також вам знадобиться одна фотографія.
6
У день вильоту прибудьте в аеропорт заздалегідь, бажано, за дві години до вильоту. Після проходження митного і паспортного контролю ви можете, влаштувавшись в літаку, нарешті долетіти до Америки.