Як малювати персонажів Бліч.

« Бліч » - це популярна манга і відзняте по ній аніме. Якщо вам полюбилися діючі герої, цілком імовірно, вам захочеться їх намалювати. Знаючи деякі тонкощі малювання аниме- і манга- персонажів, зробити це буде легко.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - картинка з персонажем.
Інструкція
1
Роздрукуйте картинку з вподобаним вам персонажем і покладіть перед собою, відкрийте томик манги на сторінці, де зображений ваш улюблений герой, зупиніть серію на моменті, який ви хочете змалювати. Важливо, щоб «модель» перебувала у вас перед очима, ви в будь-який момент могли на неї подивитися і поправити свій малюнок.
2
Почніть малювати з тієї частини особи, яка відрізняє персонажів аніме від будь-яких інших намальованих героїв - виразних очей. Згідно з традицією малювання манги, величезні очі характеризують персонажа як доброго і трохи наївного, тому, перш ніж зробити цю деталь на півобличчя, подумайте, чи можна назвати таким вашого героя « Бліч ». Звичайно, ви автор, і у вас своє бачення, але великі зворушливі очі на суворому обличчі Заракі Кенпачі будуть виглядати комічно, а у Ичимару Гіна їх і зовсім практично ніколи не видно.
3
Навколо очей намалюйте пропорційний коло або овал, залежно від рис обличчя персонажа. Від бічних сторін проведіть дві похилі лінії, які завершите загостреним підборіддям. Після того, як ви додали особі персонажа потрібну форму, додаткові лінії можете стерти. Ніс можна позначити трикутником.
4
Переходьте до промальовуванні зачіски персонажа. Багато герої « Бліч » носять у волоссі пов'язки, шпильки і прикраси, що характеризують їх. Не забудьте намалювати пов'язку на голові у Куукаку, кенсейкан у волоссі Кучики Бьякуя, шпильки Оріхіме.
5
Переходьте до прорісовиванія тулуба. Спочатку кількома штрихами накидайте його, і тільки потім приступайте до промальовуванні деталей. Більша половина героїв « Бліч » носять хакама і косоде - японські варіанти широких штанів і сорочки.
6
Знайдіть в інтернеті картинки, на яких зображена цей одяг і уважно розгляньте. Малюючи фігуру, намагайтеся передати характерні риси для персонажа. Приміром, у Рукії незграбна підліткова фігура, а фігуру Оріхіме потрібно малювати гладкими лініями, щоб передати округлість форм.
Корисна порада
Якщо у вас ніяк не виходить малювати людей, намалюйте Кона - ожилого плюшевого лева.