Як поставити пароль на інтернет.

При підключенні декількох комп'ютерів до мережі інтернет допомогою роутера (маршрутизатора) є частка ймовірності, що ваш сигнал можуть перехоплювати інші комп'ютери (не з вашої мережі). Щоб не допустити цього, досить встановити пароль на інтернет -соєдіненіє.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук;
  • - роутер;
  • - з'єднувальні кабелі.
Інструкція
1
Якщо підключення комп'ютера до мережі ще не було здійснено, зробіть це зараз. Для цього з'єднайте кабель інтернет а з роутером (гніздо WAN). Потім з'єднайте всі комп'ютери мережі з пристроєм, скориставшись сполучними кабелями типу «кручена пара» або бездротових Wi-Fi-з'єднанням. Більшість ноутбуків на поточний момент забезпечені пристроями бездротового з'єднання.
2
Якщо ви не хочете огорнути свою квартиру проводами, немов ялинку гірляндою, рекомендується придбати потрібну кількість Wi-Fi-адаптерів. Ціна цих пристроїв не перевищує 700-800 рублів, простіші моделі можна купити і за меншу кількість грошей. При покупці слід звернути увагу на маркування типу підтримуваного сигналу. Існує 2 види: 802.11g і 802.11n. Перший вид підтримує швидкість передачі до 54 Мб/с, а другий може забезпечити швидкість в кілька разів швидше, що є великим плюсом.
3
В налаштуваннях роутера можна включити опцію Паролювання. Перш за все, вам необхідно перейти до меню налаштувань вашого пристрою, для цього відкрийте нову вкладку браузера і в адресному рядку введіть 192.168.1.1. В якості логіна і пароля необхідно вказати слово admin (всі малі літери).
4
На завантажившись сторінці клацніть мишею по посиланню «Бездротовий режим» в лівій частині вікна, а потім по пункту «Захист бездротового режиму». Тут необхідно вибрати опції WPA-PSK та/або WPA2-PSK. В поле «Пароль» необхідно вказати секретну комбінацію букв і символів, яку будуть знати лише ті, хто має доступ до цієї мережі. Тепер натисніть кнопку «Зберегти».
5
Варто відзначити, що занадто простий пароль або складається тільки з цифр (наприклад, дата народження) легко можна підібрати. А зробити це можуть жителі вашого ж під'їзду, тому рекомендується виставляти захист на основі mac-адреси. В цьому випадку гарантії на недосяжність до ресурсів мережі стають практично недоступні.