Як відкрити цех напівфабрикатів.

Власне виробництво заморожених пельменів і вареників може організувати підприємець, раніше в сфері харчової промисловості не задіяний. Хоча в цьому випадку йому доведеться шукати собі опору у вигляді досвідченого технолога. Ринок напівфабрикатів насичений практично в будь-якому регіоні, але, як і у випадку з будь-яким іншим часто споживаним продуктом, свого покупця пельмені знайдуть обов'язково, тому шанси домогтися успіху в такого роду бізнесі є практично завжди.
Вам знадобиться
  • - приміщення від 100 квадратних метрів площею;
  • - свідоцтво про реєстрацію ІП;
  • - проект цеху, затверджений у трьох інстанціях;
  • - комплект обладнання для виробництва і зберігання напівфабрикатів;
  • - дві бригади працівників (14 осіб), вантажник і водій-експедитор.
Інструкція
1
Знайдіть приміщення, яке потім можна буде назвати «виробничим» - площа повинна становити не менше 100 квадратних метрів, а інженерні комунікації (особливо електромережу) витримувати підвищені навантаження. Важливо оточення вашого майбутнього цеху напівфабрикатів - не всі можуть бути в захваті від такого сусідства, а невдоволення місцевих жителів легко перетікає в санкції з боку Росспоживнагляду. Найкраще винести цех в промзону або навіть за місто, головне правильно оцінити якість наявних там під'їзних шляхів.
2
Зареєструйте індивідуальне підприємництво - така організаційно-правова форма добре підійде для невеликого цеху, що виробляє напівфабрикати. Складіть проект майбутнього цеху, замовте його професійним проектувальникам, узгодьте проект з відділом архітектури та містобудування, підрозділом Росспоживнагляду (колишньої СЕС) і пожежною інспекцією. У деяких регіонах додатково може знадобитися дозвіл екологічних служб.
3
переобладнують приміщення під свої виробничі цілі - відокремте складське приміщення від власне виробничої зони, склад в свою чергу розділіть на зону для зберігання сировини і зону для зберігання готової продукції. Добре було б відвести в тій же будівлі місце і для невеликого офісу, але зробити це не завжди дозволяє площа. Закупити обладнання, для виготовлення пельменів та інших напівфабрикатів - тісторозкочувальну машину, тістоміс, м'ясорубку, потужну електричну плиту та холодильну камеру, а також комплект піддонів.
4
Відкрийте вакансії і дайте оголошення про них у ЗМІ (найкраще друковані). З метою економії задовольнятися доводиться працівниками без кваліфікації, знадобиться вам на перших порах близько десяти ліпників, двоє Фаршесоставитель і двоє фасувальників, раціонально розділити їх на дві зміни по сім чоловік. Крім того, на вашому підприємстві буде задіяний водій-експедитор і вантажник, а при потребі і технолог. Роль керівника виробництва і бухгалтера спочатку виконувати доведеться самому підприємцю.