Як змінити форму губ в Фотошопі. Як у фотошопі змінити губи.

Графічний редактор Adobe Photoshop пропонує своїм шанувальникам багаті можливості обробки фотографій. Засобами цієї програми ви можете не тільки прибирати дефекти знімка, а й міняти риси обличчя на зображенні.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію і зробіть копію основного шару, натиснувши Ctrl + J. Таку копію потрібно робити перед кожним зміною, щоб не пошкодити основне зображення.
2
В меню Filter («Фільтр») вибирайте Liquify («Пластика»). По суті, це окремий редактор з потужними інструментами корекції і широкими можливостями налаштування. Для збільшення зображення використовуйте Zoom (Лупа »), щоб зменшити - цей же інструмент в поєднанні з клавішею Alt. Для переміщення об'єкта застосовується Hand («Рука»).
3
Щоб зробити губ и більш пухкими, на панелі інструментів вибирайте Bloat Tool («Здуття»). Діаметр кисті встановіть трохи більше розміру об'єкта. Параметри Brush Density («Щільність») і Brush Pressure («Тиск») для м'якої корекції повинні бути невеликими, 15-20.
4
Курсор приймає вид прицілу - гурток з хрестиком всередині. Наведіть його на об'єкт і клацніть. Збільшення розмірів станеться під хрестиком.
5
Щоб зробити об'єкт менше, застосовуйте інструмент Pucker Tool («Зморщування»). Налаштування виставляйте такі ж, як і для Bloat Tool. Клацайте мишкою там, де губ и повинні стати тонше і вже, наприклад, в куточках рота.
6
Невдалу корекцію можна скасувати, натиснувши Reconstruct. Для скасування всіх змін, використовуйте кнопку Restore All. Коли результати обробки вас влаштують, натисніть ОК для збереження.
7
Знову скопіюйте зображення на новий шар. Натисніть клавішу Q, щоб перейти в режим редагування швидкої маски. Встановіть кольору за замовчуванням, натиснувши D, і вибирайте на панелі інструментів м'яку кисть невеликого діаметра.
8
Виділяйте на фотографії губ и, при цьому фрагмент ховається за прозорою червоною плівкою. Щоб повернутися в нормальний режим, знову натисніть Q. Зараз у вас на фотографії виділено все обличчя, крім губ. Натисніть Shift + Ctrl + I, щоб інвертувати виділення, і Ctrl + J, щоб скопіювати його на новий шар.
9
Затисніть Alt і на панелі шарів клацніть Add layer mask («Додати маску шару»). Режим змішування встановите Screen, Opacity («Непрозорість») 15%. М'якої тонкої пензлем білого кольору підкресліть світлі відблиски на губ ах або намалюйте, якщо потрібно. Злийте шари Ctrl + E.
10
Знову в режимі швидкої маски виділяйте губ и і копіюйте виділення на новий шар. Накладіть інвертовану маску шару. Режим змішування встановите Multiply («Множення»), непрозорість 10-15%. Тонким пензлем білого кольору обведіть контури губ і злийте шари.